Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Türel, muhtarları ağırladı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI MENDERES TÜREL, MUHTARLARI AĞIRLADI.

Türel, muhtarları ağırladı
26 Temmuz 2018 - 14:50

Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel, muhtarları ağırladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel muhtarları makamında ağırladı. Antalya’nın farklı mahallelerinden gelen muhtarlarla sohbet eden Türel, sorunları ve talepleri dinledi. Manavgat Sırt Mahallesi Muhtarı Mehmet Çil, Başkan Menderes Türel’e bir sürpriz yaparak yazdığı şiiri okudu.

“Hizmet seninle iyi başkanım”

Muhtar Mehmet Çil’in yazdığı şiirde, “Mahallem var Toroslarda. Bazen buzda bazen karda. Koymazsınız bizi darda. Hizmet seninle iyi başkanım. Toroslarda bir muhtarım, bütçem yoktu yapamadım. Vallahi bu yükün altından kalkamadım. Hizmet seninle iyi başkanım” ifadelerini kulllandı.

Türel’den esprili yanıt

Şiiri çok beğenen Başkan Türel, Antalya’nın 19 ilçesinde bulunan her mahalleye eşit hizmet götürmek için gece gündüz çabaladıklarını belirterek, anlamlı şiir için Muhtar Mehmet Çil’e teşekkür etti. Başkan Türel, Çil’e ‘Bu şiirin üstüne artık ne istiyorsanız yapacağız’ diyerek esprili bir de yanıt verdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr