Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Gündoğmuş’ta iki mahallede asfalt hazırlığı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GÜVENLİ ULAŞIM İÇİN KIRSALDA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR. GÜNDOĞMUŞ İLÇESİ KARADERE VE GÜNEYYAKA MAHALLELERİNDE ASFALT HAZIRLIĞINA BAŞLANDI.

Gündoğmuş’ta iki mahallede asfalt hazırlığı
07 Eylül 2018 - 13:58
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi güvenli ulaşım için kırsalda çalışmalarını sürdürüyor. Gündoğmuş ilçesi Karadere ve Güneyyaka mahallelerinde asfalt hazırlığına başlandı.

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı altyapı ekipleri, Karadere ve Güneyyaka Mahalleleri grup yolunda ekipler ihtiyaç duyulan bölgelere büz koyarak şarampol temizliği yaptı. Araç geçişinde sıkıntı yaşanan dar bölgeler genişletilerek, zemini bozuk olan yol iş makinalarıyla söküldü. Ekipler, 13 kilometre uzunluğundaki grup yolunda dolgu malzemesi sererek silindir ile sıkıştırıyor. Devamında filler malzemesi serilerek asfalt öncesi hazırlık tamamlanmış olacak. Yürütülen çalışmaları denetlemek üzere Gündoğmuş’a gelen İsa Akdemir, çalışanlarla bir araya gelerek yol üzerinde incelemelerde bulundu.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -fenomega - Leke kremi -instagram aylık oto beğeni - izlenme -lohusa gecelikantalya duvar kağıdı

php shellshell download

lohusa gecelikMegatakip

php shellshell download