Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Güzeloluk ve Zümrütova Mahalle Temsilciliği açıldı

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, PARTİSİNİN GÜZELOLUK VE ZÜMRÜTOVA MAHALLELERİ TEMSİLCİLİK AÇILIŞINA KATILDI.

Güzeloluk ve Zümrütova Mahalle Temsilciliği açıldı
19 Mart 2018 - 12:44

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinin Güzeloluk ve Zümrütova Mahalleleri temsilcilik açılışına katıldı.

CHP’nin Güzeloluk ve Zümrütova Mahalleleri temsilciliği düzenlenen törenle açıldı. Açılışa Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, İl Başkanı Ahmet Kumbul, Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve çok sayıda partili katıldı.

Başkan Uysal, açılışta davetliler ve partilerle tek tek tokalaşıp, hal hatır sorarken açılış için pişi yapan kadınların da yanına geçti. Burada eline şiş maşa alan Başkan Uysal, kadınların pişi kızartmalarına yardım etti.

Ümit Uysal, partisinin mahalle temsilciliğinin özgür düşüncenin, insanca yaşamın, insan sevgisinin yayılacağı yer olduğunu söyledi. Başka Uysal, “Buradan, ön yargısız bir şekilde birlikte yaşama kültürü, demokratik değerler ve Cumhuriyetimizin sadece Türkiye’ye değil bulunduğumuz coğrafyaya bahşettiği özel ve uygar değerler yayılacak. Bunu hep beraber gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat