Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Hacıveliler’de 2. HAMASYA etkinliği gerçekleştirildi

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİ HACIVELİLER ORTAOKULUNDA BU YIL İKİNCİSİ DÜZENLENEN HACIVELİLER MATEMATİK VE SPOR YARIŞMASI (HAMASYA) GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Hacıveliler’de 2. HAMASYA etkinliği gerçekleştirildi
11 Mayıs 2018 - 10:28
banner

Antalya’nın Kumluca ilçesi Hacıveliler Ortaokulunda bu yıl ikincisi düzenlenen Hacıveliler Matematik ve Spor Yarışması (HAMASYA) gerçekleştirildi.

Hacıveliler Ortaokul Bahçesinde yapılan etkinliklere 17 ortaokuldan toplamda 51 öğrenci katıldı. Matematik ve sporun buluşturulduğu yarışmalarda öğrenciler öğrendi ve eğlendi. Yarışmaya katılan değişik okullar farklı öğrenciler birbirleriyle tanışıp kaynaştı. Etkinliklere İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, Belediye Meclis Üyesi Sait Kaya, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Bireysel Sayısal Yetenek Sınavında, 100 puanla birinci olan Kumluca BİL Koleji Ortaokulundan Enes Demirtaş’a 250 lira, 95 puanla ikinci olan Mavikent Durali Yazıcı Ortaokulundan Hande Yazıcı’ya 150 lira, 95 puan üçüncü olan Kumluca Sınav Koleji Ortaokulundan Alper Özer’e de 100 lira para ödülü verildi.

Okullar’ın üçer kişilik gruplar halinde yarıştığı parkur oyunlarında ise, Cumhuriyet Ortaokulu birinci, Sarıcasu Darıyemezler Ortaokulu ikinci, Mavikent Durali Yazıcı Ortaokulu ise üçüncü oldu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim