Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Hakan Tütüncü personeli ile bayramlaştı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan bayramı öncesi son mesai bitiminde personeli ile bayramlaştı.

Hakan Tütüncü personeli ile bayramlaştı
23 Haziran 2017 - 17:30

Ramazan Bayramı’na bir kaç gün kala Kepez Belediyesi Bayram öncesi son mesai bitiminde bayramlaştı.

Antalya Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü,Belediye personoli ile kendi makam odasında bayramlaştı.Bayramlaşma törenize başkan yardımcıları,birim müdürleri ve belediye çalışanları katılarak gerçekleştirildi.

Ramazan ayı boyunca 66 Mahallede,iftar sofraları kurarak halk ile iftar yapan,onların dertlerini sorunlarını birebir dinleyen,mahalle sakinlerinin evlerine misafir olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepez’de Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayını dolu dolu yaşadık. Sevdiklerinizle birlikte ağız tadıyla bayram geçirmenizi temenni ediyorum. Her bayramda birlik ve beraberliğimizin daha da pekiştiğini görüyorum. Bundan dolayı da memnuniyet içerisindeyim. Tüm personelimizin ve Antalyalıların bayramını kutluyorum” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al