Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Harçlıklarını Afrin’de savaşan Mehmetçik’e gönderdiler

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİ’NDE BİR ARAYA GELEN LİSE ÖĞRENCİLERİ, BİR GÜNLÜK HARÇLIKLARINI BİRİKTİREREK, AFRİN’DE TERÖR ÖRGÜTLERİNE KARŞI BÜYÜK BAŞARI ELDE EDEN MEHMETÇİK İÇİN MEHMETÇİK VAKFINA BAĞIŞLADILAR.

Harçlıklarını Afrin’de savaşan Mehmetçik’e gönderdiler
20 Şubat 2018 - 12:12
banner

Antalya’nın Kumluca İlçesi’nde bir araya gelen lise öğrencileri, bir günlük harçlıklarını biriktirerek, Afrin’de terör örgütlerine karşı büyük başarı elde eden Mehmetçik için Mehmetçik Vakfına bağışladılar.

Kumluca Gül Çetin Kaur Anadolu Lisesi öğrencileri harçlıklarından biriktirdikleri paraları Afrin’de görev alan Mehmetçik’in kullanılması için Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Hesabına yatırdılar. Okul Müdürü Osman Mutlu ve Öğrenciler para dekontunu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin’e getirdi. Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Girgin, okul müdürü Mutlu ve öğrenci temsilcileri dekontu Kaymakam Hakkı Uzun’a takdim ettiler. Hakkı Uzun, “Öğrencilerimiz harçlıklarından biriktirdikleri paraları Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Hesabına yatırmışlardır. Öğrencilerimiz örnek davranışları ile topluma çok anlamlı bir mesaj vermişlerdir. İşte milletimizi ayakta tutan ruh bu ruhtur. Öğrencilerimizi kutluyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co