Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Harçlıklarını Afrin’de savaşan Mehmetçik’e gönderdiler

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİ’NDE BİR ARAYA GELEN LİSE ÖĞRENCİLERİ, BİR GÜNLÜK HARÇLIKLARINI BİRİKTİREREK, AFRİN’DE TERÖR ÖRGÜTLERİNE KARŞI BÜYÜK BAŞARI ELDE EDEN MEHMETÇİK İÇİN MEHMETÇİK VAKFINA BAĞIŞLADILAR.

Harçlıklarını Afrin’de savaşan Mehmetçik’e gönderdiler
20 Şubat 2018 - 12:12
banner

Antalya’nın Kumluca İlçesi’nde bir araya gelen lise öğrencileri, bir günlük harçlıklarını biriktirerek, Afrin’de terör örgütlerine karşı büyük başarı elde eden Mehmetçik için Mehmetçik Vakfına bağışladılar.

Kumluca Gül Çetin Kaur Anadolu Lisesi öğrencileri harçlıklarından biriktirdikleri paraları Afrin’de görev alan Mehmetçik’in kullanılması için Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Hesabına yatırdılar. Okul Müdürü Osman Mutlu ve Öğrenciler para dekontunu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin’e getirdi. Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Girgin, okul müdürü Mutlu ve öğrenci temsilcileri dekontu Kaymakam Hakkı Uzun’a takdim ettiler. Hakkı Uzun, “Öğrencilerimiz harçlıklarından biriktirdikleri paraları Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Hesabına yatırmışlardır. Öğrencilerimiz örnek davranışları ile topluma çok anlamlı bir mesaj vermişlerdir. İşte milletimizi ayakta tutan ruh bu ruhtur. Öğrencilerimizi kutluyoruz” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaynak Tabancası Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -