Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Her Sektöre Cevap Veren Kağıt Poşet Yapma Makineleri: Somtaş

Her Sektöre Cevap Veren Kağıt Poşet Yapma Makineleri: Somtaş
07 Şubat 2023 - 14:04

Her Sektöre Cevap Veren Kağıt Poşet Yapma Makineleri: Somtaş

Baskı sonrası matbaa çözümleri üreterek sektöre giriş yapan Somtaş, kağıt poşet yapma makinesi çözümleriyle ambalajlama taleplerine cevap veriyor. Hemen her sektöre hitap eden ve yüksek düzeyde verimlilik vadeden endüstriyel çözümler sunan Somtaş, yenilikçi ekibi ve güçlü mühendis kadrosuyla inovatif makineler geliştiriyor. Farklı sektörler için özel olarak geliştirilen kağıt poşet yapma makineleri, iş gücüne duyulan ihtiyacı azaltırken, kısa süreli kurulum avantajı ve hızlı adaptasyonla üretim ağınıza değer katıyor.

İş Gücünü Minimalize Eden İnovatif Makineler

Somtaş tarafından geliştirilen kağıt poşet yapma makineleri, tamamen zamandan tasarruf ederek iş gücüne duyulan ihtiyacı azaltmanız adına özel olarak tasarlanmıştır. Endüstriyel ya da orta ölçekli taleplere cevap verebilen makineler, güçlü Ar-Ge desteği ve yenilikçi yaklaşımlarla sunuluyor. Somtaş’ın farklı sektörler ve farklı ölçekten üretim tesisleri için sunduğu kağıt poşet yapma makinesi modelleri arasında; Block Bottom, Flad and Satchel, fleksografik baskı makinesi ve Slitter Rewinder gibi modeller yer alıyor. Tüm bu kağıt poşet yapma makineleri farklı ebatlarda kağıt poşet imal edebilme imkanı sunmasının yanı sıra sahip olduğu özelliklerle de fark yaratıyor.

Kısa Süreli Kurulum Avantajı

Somtaş kağıt poşet yapma makineleri, hızla arzu edilen hemen her türden ortamda seri üretim yapabilme fırsatı sunuyor. Kısa süreli kurulum avantajı ve Somtas.com/tr/ tarafından sunulan satış sonrası hizmet uygulamalarıyla makinelerinizi hızla üretime hazır hale getirebilirsiniz. Somtaş’ın ürün gamı içerisinde sadece endüstriyel taleplere cevap veren kağıt poşet imal etme makineleri bulunmuyor. Aynı zamanda e-ticaret alanında faaliyet gösteren işletmeler için özel olarak ambalajlama gerçekleştiren makine grupları da bulunuyor.

Hızlı Adaptasyon ve Otomatik Sistemler

Somtaş kağıt poşet yapma makineleri, tamamen otomatik sistemlerle çalışır. Her ortama kolaylıkla adapte olabilen bu sistemler, herhangi bir şekilde iş gücü gerektirmez. Dolayısıyla ambalajlama sektöründe üretim sürecinin tamamen iş gücünden tasarruf elde ederek planlamanız mümkündür. Ayrıca yüksek standartta seri üretim yapabilme kapasitesine sahip olan Somtaş kağıt poşet yapma makineleri, ambalaj sektöründe faaliyet gösteren endüstriyel tesislere de ayrıcalıklı çözümler sunuyor. 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr