Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Hurma Mahallesine yeni park

KONYAALTI BELEDİYESİ TARAFINDAN HURMA MAHALLESİ’NDE İNŞA EDİLEN PARK HİZMETE AÇILDI.

Hurma Mahallesine yeni park
28 Mayıs 2018 - 15:58
banner

Konyaaltı Belediyesi tarafından Hurma Mahallesi’nde inşa edilen park hizmete açıldı.

Konyaaltı Belediyesi, Hurma Mahallesi’nde modern şekilde projelendirilen parkı hizmete açtı. Hurma Mahallesi 289-293 Sokak üzerinde yaklaşık üç ay gibi kısa bir süre içinde tamamlanan park bölge halkının hizmetine açıldı. 4 bin metre kare alana kurulu olan parkın içerisinde çocuk oyun grubu, sek sek alanı, fitness alanı, oturma birimleri, piknik masası ve pergolalar yer alıyor. Park engelli yürüyüş yolları ve rampa çalışmasıyla engelli bireylerin kullanımına uygun olarak da tasarlandı.

Hurma Mahallesi’nde yapımı tamamlanan parka, vatandaşların büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Modern ve günümüz ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde projelendirilen parkımızla bölgenin çehresini değiştirdik. Her yaştan vatandaşımızın rahatlıkla kullanabileceği parkımızın ilçemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim