Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

İntihara inandırmak için ana haber bültenine çıkmak istedi

ANTALYA’DA KENDİSİNİ TERK EDEN EŞİNİ TELEFONLA İNTİHAR EDECEĞİNİ SÖYLEYEN BİR VATANDAŞ, EŞİNİN KENDİSİNE İNANMADIĞI GEREKÇESİYLE FALEZLERE ÇIKIP İNTİHAR ETMEK İSTEDİ. POLİSLERİN İKNA ETMEKTE UZUN SÜRE UĞRAŞTIĞI VATANDAŞ, GAZETECİLERİN ÇEKİM YAPTIĞINI GÖRÜNCE EŞİNE SESLENİP İNANDIRMAYA ÇALIŞTI. POLİS, KENDİSİNE YAKINDAN MİKROFON UZATILMASINI KABUL ETMEYEN ADAMI, BİR ANLIK DALGINLIĞINDAN FAYDALANIP UÇURUMUN KENARINDAN ALDI.

İntihara inandırmak için ana haber bültenine çıkmak istedi
27 Ağustos 2018 - 17:48
banner

Antalya’da kendisini terk eden eşini telefonla intihar edeceğini söyleyen bir vatandaş, eşinin kendisine inanmadığı gerekçesiyle falezlere çıkıp intihar etmek istedi. Polislerin ikna etmekte uzun süre uğraştığı vatandaş, gazetecilerin çekim yaptığını görünce eşine seslenip inandırmaya çalıştı. Polis, kendisine yakından mikrofon uzatılmasını kabul etmeyen adamı, bir anlık dalgınlığından faydalanıp uçurumun kenarından aldı.

Olay, Konyaaltı Caddesi Atatürk Parkı’ndaki falezlerde saat 16.00’da meydana geldi. Falezlerde bir şahsın intihar teşebbüsünde olduğunu fark edenler durumu polise bildirdi. Kısa süre sonra olay yerine çok sayıda ekip ve deniz polisi sevk edildi. Adının Süleyman D. (35) olduğu öğrenilen şahıs, polise eşinin kendisini terk ederek İstanbul’a gittiğini, geri dönmediğini ve intihar edeceğine bir türlü kendisini inandırmadığından dert yandı. Bu sırada kendisini çeken gazetecileri fark eden Süleyman D. ana haber bültenlerine çıkarak eşini inandırmak istediğini söyledi. Bunun üzerine polis bölgeye gazetecileri davet etti. Kendisine mikrofon uzatmak isteyen gazetecileri yanına yanaştırmayan adam, bu sefer eşinin telefonla aranmasını istedi. Durum böyle olunca polis de Süleyman D.’nin eşi H.D.’yi arayarak durumu izah etti. Karşı tarafın talebinin olumsuz olmasına daha da sinirlenen Süleyman D.’nin bir anlık dalgınlığından faydalanan ekipler şahsı uçurumun kenarından aldı.

Bir ara baygınlık geçiren şahıs, polislerin suyla müdahalesiyle kendisine getirildikten sonra polis merkezine götürüldü.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co