Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

İrban görevine başladı

KORKUTELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN HASAN ALİ İRBAN, GÖREVİNE BAŞLADI.

İrban görevine başladı
07 Mayıs 2018 - 18:24
banner

Korkuteli Belediye Başkanlığına seçilen Hasan Ali İrban, görevine başladı.

Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökçe’nin istifasının ardından meclis üyeleri tarafından Belediye Başkanlığı görevine seçilen AK Parti Meclis üyesi Hasan Ali İrban, görevine başladı. Belediye meclis üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ve partililer tarafından Belediye hizmet binası önünde dua eşliğinde Belediye Başkanlık makamına geçen Hasan Ali İrban, okunan Kur’an-ı Kerim sonrası koltuğuna oturdu.

Başkan İrban, “Artık hizmet zamanı. Artık bundan sonra Korkuteli’ne yapmak için çalışma zamanı. Gece gündüz çalışarak sizlerin de dualarıyla ilçenin çehresini değiştireceğiz. Yapacak olduğumuz işlerimizde eksikliklerimiz olursa uyarmanızı çekinmemenizi istiyorum. Hizmet konusunda eksiklikleri söylemeniz konusunda ilçe halkından destek bekliyorum. Bu konuda Hep birlikte ilçeyi yönetmek için yola çıktık” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim