Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

İstanbul’da Paintball Oynamak

İstanbul’da Paintball Oynamak
30 Eylül 2019 - 1:36

İstanbul’da Paintball Oynamak

İki kişilik gruplar halinde ayrılarak oynanan en az 8 kişinin katılımına ihtiyaç duyulan paintball oyunu, stres atmak ve eğlenmek için oluşturulmuştur. Marmara Paintball şirketi, müşterilerine üç farklı paket hizmeti sunarak diledikçe eğlenmelerini amaçlamaktadır. Süre kısıtlaması olmadan sekiz dönümlük arazi üzerinde eğlenerek savaşan gruplar, hafta sonu etkinliği ya da iş etkinliği olarak bu sporu yapabilir.

Fiyatlar

Fiyatları silahın içindeki boya topunun adedine göre değişen spor, özel kıyafetler, kask ve eldivenlerle yapılmaktadır. 100 ve katları olarak ayarlanabilen top satısı en fazla 300 olarak Marmara Paintball şirketinde sunulmaktadır. İstanbul paintball denildiğinde akla gelen şirket, kalabalık grup olarak katılım sağlandığında 200 top oyunu satın alındığında, gruba özel semaver ve köfte ekmek ayan menüsü sunmaktadır. Hem eğlenip hem de kaliteli zaman geçirmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Yaş Sınırlaması ve Gece Oyunları

Genellikle 10 yaşın altındaki çocukların oynamasına izin verilmeyen paintball, küçük çocuklar için sakıncalıdır. Vücuda denk gelen boya topları canlarını acıtabilir. Özellikle 12 yaş üstündeki çocukların ve kişilerin oynamasında hiçbir sakınca yoktur. İşletme paintball İstanbul alanında bir numara olmanın yanında gece de oyun hizmeti sağlamaktadır. Farklılık arayan ve gece savaşmak isteyen gruplar, 23.45’e kadar oyun oynayabilirler. Paintball silahının ortalama ağırlığıysa yaklaşık 2 kilogramdır.

Ayakkabı Hizmeti

Senaryoların olduğu paintball oyununda, karşı takımdan herhangi birinin üzerine boyalı top isabet etmesi sonucu onu elemeye dayalı bir oyundur. Bayrakların alınması için grup halinde hareket edilerek karşı takımdaki oyuncu sayısını azaltmak en büyük hedeftir. Şirket müşterilerinin ayak numaralarına uygun olarak naylon çizmeler de sunmaktadır. Günlük kıyafetlerinizle gittiğiniz Marmara Paintball alanında, kıyafetlerinizi oyun kıyafetlerinizle değiştirebilir, ayakkabılarınızı kirletmeden, özel oyun ayakkabılarıyla oyunun tadına varabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat