Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kaliteli Futbol Topu

Kaliteli Futbol Topu
29 Eylül 2020 - 7:02
banner

Kaliteli Futbol Topu

Spor dallarından futbol, dünya tarihinde önemli bir yer tutar. Futbol, genellikle erkeklerin tercih ettiği bir spor dalıdır. Bu spor yapılırken Futbol topu kullanılır. Futbol topuotuz iki adet  parça panel ile üretilen, elle dikiş, makine ile dikiş ya da yapıştırıcı ile bu paneller birbirine tutturularak altı gen şeklinde, küre biçiminde olan  önemli bir ekipman, futbol sporu için Futbol topu değerli bir üründür.

Uluslararası Futbol Kurallarına Göre Futbol Topu

Futbol topu Uluslararası Futbol Birliği Kurulu olan IFAB tarafından belirlenen ve belirtilen standartlara göre olması gereken kriterlere sadık kalarak üretilir. 

İç basıncından, topun büyüklüğüne, ebadına, ağırlığına, yapılacak turnuvalardaki renk, logo tasarımı, elle dikiş, makine dikişi veya yapıştırma yöntemi uygulanmasına kadar olan  bütün standartlar, bu kurulun denetiminden geçerek, üretilir. Seri üretim ve ya yapılacak turnuvaların amacına ve niteliğine göre belirli miktarda özel ürün olarak üretilir. FIFA Quality A ve I eklinde logolar Futbol Topu ürünü üzerine baskı yapılarak, minumum değişiklikler v nitelikler eklenerek orijinal ürün olduğu belirtilir. 

Spor Malzemelerinden Futbol Topu ve Birçok Spor Ürünü Nereden Alınır? 

Dünyaca tanınmış markalardan oluşan, uygun fiyat ve seçenekler sunan Spor Malzemeleri ve Ürünlerini, kolaylıkla ve istediğiniz her an, bütçenize uygun ürün portföyüyle https://www.lescon.com.tr/futbol-topu/ firmasından 7/24 sipariş verebilir, güvenli ödeme alternatiflerinden size uygun olanı seçip, satın alabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co