Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Katar dan terör listesine kınama

Katar dan terör listesine kınama
11 Haziran 2017 - 8:50
banner

KATAR’DAN TERÖR LİSTESİNE KINAMA

Suudi Arabistan başta olmak üzere 5 islam ülkesi Katar için yaptırım uygulamıştı.Teröre destek verdiği iddaası ile Katar’a uygulanan ambargo sebebi ile Katarlı bazı sivil toplum kuruluşlarınıda,Suudi Arabistan ve diğer yaptırım uygulayan ülkeler terör listesine aldı.

Katalı sivil toplum kuruluşlarının terör listesine alınmasının ardından.Katar hayır işleri düzenleme kurumu.Sivil toplum kuruluşlarının terör listesine alınmasını kınadı.

katar

katar

Katarlı bazı sivil toplum kuruluşlarının “terör listesine” alınmasının kınandığı açıklamada, ülkede insani çalışma alanının korunması için gereken her türlü yasal tedbirin alınacağı aktarıldı.

Suudi Arabistan, BAE, Bahreyn ve Mısır’ın yayınladığı ortak bildiride, Katar tarafından desteklenen 59 kişi ile 12 hayır kuruluşunun “terörle irtibatlı” olduğu iddia edilerek “terör listesine” alındığı açıklanmıştı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co