Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kayseri Burun Estetiği Operasyonu

Kayseri Burun Estetiği Operasyonu
16 Ağustos 2019 - 22:34
banner

Kayseri Burun Estetiği Operasyonu

Estetik operasyonlar, eskiden korkutan ve oldukça masraflı operasyonlardı. Tıp teknolojisinin gelişmesi sonucu, estetik operasyonlar giderek yaygınlaşmıştır. Bu alanda iyi bir eğitim almış olan ve sürekli kendisini geliştiren, Teoman Eskitaşçıoğlu, hastaların güven duyduğu bir hekimdir. Uzman hekim, Kayseri burun estetiği konusunda hastalarına yardımcı olduğu gibi, başka birçok estetik operasyon konusunda da çözüm sunuyor. İnsanlar, büyük ve şekilsiz burunları sebebiyle psikolojik açıdan sorun yaşayabilirler. Burun estetiği, bu sorunun çözümünü sağlamaktadır. Ancak uzman hekim, başka pek çok operasyon konusunda uzmandır.

Kayseri Liposuction İşlemi

İnsanlar, diyet ve spor yapmalarına rağmen istedikleri ölçüde kilo veremeyebilirler. Bu noktada, kayseri liposuction çözüm sunuyor. Liposuction, özellikle vücudun yağ depolayan bölgelerinden yağ alma işlemidir. Küçük deliklerden, kanüller vasıtasıyla girilerek yağ alınır ve o bölgenin şekillenmesi sağlanır. Bu işlemin uygulandığı bölgeler ise;

  • Bel yanları
  • Göbek çevresi
  • Kalça
  • Basen
  • Uyluk iç yüzeyleridir.

Liposuction işlemin etkisini arttırmak ve aynı zamanda derinin sarkmasını önlemek için, Lazer, radyofrekans, ultrasonik ses ve mekanik vibrasyon uygulamaları da yapılır.

Kayseri Yağ Alma

Yağ alma operasyonu için, kişilerin 18 yaşından büyük ve sağlıklı olması gereklidir. Uzman hekim tarafından yapılan kayseri yağ alma operasyonu, genel anestezi altında yapılmaktadır. Hastanede en fazla bir gün kalınmaktadır. 3-6 gün süreyle özel bir korse kullanılması gerekiyor. Ameliyattan 15 gün sonra kişiler işlerine geri dönebiliyorlar.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co