Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kemer Beycik’in içme suyu sorunu çözülüyor

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, KEMER’İN BEYCİK MAHALLESİ’NDE 1 MİLYON 315 BİN TL MALİYETLİ 14 KİLOMETRELİK İÇME SUYU İSALE VE ŞEBEKE HATTI YAPIYOR.

Kemer Beycik’in içme suyu sorunu çözülüyor
20 Kasım 2018 - 11:58
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Kemer’in Beycik Mahallesi’nde 1 milyon 315 bin TL maliyetli 14 kilometrelik içme suyu isale ve şebeke hattı yapıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, alt yapı seferberliği içinde ilçelerin alt yapı eksikliklerini tamamlamaya devam ediyor. Antalya Su ve Atıksu İdaresi Müdürlüğü (ASAT) ekipleri, Kemer’in Beycik Mahallesinde yaşanan su sorununu gidermek için çalışma başlattı. Ekipler, mahalleyi suya kavuşturmak için yoğun bir şekilde çalışıyor. Beycik’te kesintisiz içme suyu temini için 14 bin metrelik yeni hat çekiliyor. 10 bin metresi tamamlanan çalışmalarda dünya standartlarında borular kullanılıyor. 1 milyon 315 bin TL maliyeti olan bu yatırım ile Beycik’in içme suyu sorunu çözülmüş olacak.

ASAT’ın büyük bir titizlikle sürdürdüğü çalışmaların Aralık ayı sonuna kadar tamamlanması hedefleniyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -