Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kemik Fermuar

Kemik Fermuar

Kemik Fermuar
06 Aralık 2021 - 18:07

Kemik Fermuar

Ham maddesi poly asetal olan kemik fermuar, farklı kullanım alanları bulmaktadır. Geniş renk seçenekleri ve ebatları vardır. Diş genişliğine göre kullanılmaktadır. Belli başlı numaraları vardır. Bu numaralar sayesinde gruplandırılarak kullanım amacına sunulmaktadır. 3 ile 10 arasında dişli numaraları vardır. Sağlam bir fermuar çeşididir. Bu özelliğinden dolayı çok tercih edilmektedir.

Kemik Fermuar Kullanım Alanları

Sağlam bir fermuar türü olan kemik fermuar, her amaca uygun dişli genişliği bulunması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Renk skalasının fazla olması ayrı bir tercih nedenidir.  Genellikle kalın kumaşlarda tercih edilmektedir. Fermuar uygulanacak her tür kalınlıkta kumaşa uygun bir dişli boyu vardır. Kullanım alanına göre dayanıklı olması tercih nedenidir. Genellikle dış giyimde kullanılır.

Montlar, tulumlar, hırkalar, yağmurluklar, bebe ve çocuk giysileri, eşofmanlar, pantolonlar, etekler ve daha birçok üründe kullanılmaktadır. Tekstil alanında önemli bir yere sahip olan fermuar türlerinden en fazla tercih edilen fermuar çeşididir. Fermuar sağlam ve kullanışlı olmalıdır. Bozulması durumunda ürün kullanılamaz hale gelmektedir. İncelemek için aşağıdaki https://www.ecefermuar.com.tr/kemik-fermuarlar adresini ziyaret edebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -