Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’de yaz tatilinde şenlik var

KEPEZ BELEDİYESİ, ÇOCUKLARIN, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’NI DOYASIYA YAŞAYABİLMELERİ İÇİN İLÇENİN DÖRT BİR YANINDA DÜZENLEDİĞİ ŞENLİK ETKİNLİĞİNİ YEŞİLYURT MAHALLESİ’NDE DEVAM ETTİRDİ.

Kepez’de yaz tatilinde şenlik var
26 Nisan 2018 - 12:24

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaz tatili boyunca mahallelerde çocuklara yönelik şenlik düzenleyeceklerini açıkladı. ‘Mahallede Şenlik Var’, etkinliğinde açık hava sineması da olacak.

Kepez Belediyesi, çocukların, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı doyasıya yaşayabilmeleri için ilçenin dört bir yanında düzenlediği şenlik etkinliğini Yeşilyurt Mahallesi’nde devam ettirdi. Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nda gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliği’nde, çocuklar, şişme oyun parkı, yüz boyama, ilizyon gösterisi, animasyon, yarışma ve minik konser etkinlikleriyle bayramlarını kutladılar.

Etkinliğe katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, çocukların eğlenebilmesi amacıyla ilçenin dört bir yanında şenlik düzenlediklerini söyledi. Şenlikte, çocukların aileleriyle birlikte mutlu bir gün yaşadıklarını belirten Başkan Tütüncü, “Çocukları çok seviyorum, Tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” dedi.

Açık hava sineması da olacak

Tütüncü, kendisini dinleyen çocukların, “Şenlik etkinliği yaz tatilinde de devam etsin mi?’, sorusuna ‘Evet’, cevabı vermeleri üzerine, “Yaz tatili boyunca ilçenin değişik mahallelerinde çocuk şenliği düzenleyeceğiz. ‘Mahallede Şenlik Var’ programı ile çocuklarımız bir güzel eğlenecekler. Şenliğin yapıldığı mahallede akşamüzeri de açık hava sineması olacak. Açık hava sinemasında çocuklar ve büyükler için film gösterilecek. Güzel eğlencelerle mahallelerde bir gün boyunca şenlik olacak. Şenlik, iki ay boyunca devam edecek.”

Tütüncü, konuşmasının ardından çocuklar ve aileleriyle günün anısına fotoğraf çekildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al