Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’e muhtar evleri

KEPEZ BELEDİYESİ, MUHTARLARIN DAHA MODERN ORTAMLARDA HİZMET VERMESİ İÇİN İLÇEYE 1 MUHTAR KOORDİNASYON MERKEZİ VE 38 MUHTAR EVİ KAZANDIRDI.

Kepez’e muhtar evleri
18 Aralık 2018 - 14:52

Kepez Belediyesi, muhtarların daha modern ortamlarda hizmet vermesi için ilçeye 1 Muhtar Koordinasyon Merkezi ve 38 Muhtar Evi kazandırdı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçedeki muhtarların hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Tütüncü, 2009 yılından buyana Kepez’e 1 Muhtar Koordinasyon Merkezi ve 38 Muhtar Evi kazandırdı. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından inşa edilen muhtar evleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün peyzaj çalışması ile de güzelleştiriliyor. Cumhuriyet döneminin ilk yıllarındaki Türk mimarisi şeklinde projelendiren ve 66 metrekare alandan oluşan muhtar evlerinde, muhtar odası, sekreter odası, mutfak ve lavabo bulunuyor.

Muhtarlarımız hizmet elçisi

Muhtar Evi Projesinin, hizmet elçisi olarak gördükleri muhtarlara verdikleri değeri göstermesi açısından önemli bir hizmet olduğunu belirten Başkan Tütüncü, “Muhtar evlerinde, kamu hizmeti yapılıyor. Halkımızın bu kamu hizmetlerini çok daha güzel ve konforlu binalarda almasını istiyoruz. Bu amaçla hemşehrilerimiz ve muhtarlarımız için şık, zarif ve donanımlı binalar yapıyoruz. Muhtarlarımız her şeyin en iyisine layık” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat