Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepezlilerden belediyelerine maske teşekkürü

Kepezlilerden belediyelerine maske teşekkürü
27 Nisan 2020 - 10:21

Kepez Belediyesi’nin, resmi nüfusu 556 bin olan ilçede 68 mahalledeki 308 bin 912 konuda, 7 gün gibi bir sürede 927 bin 336 adet yıkanabilir maske dağıtması büyük takdir gördü. Bu başarının mimarı Başkan Hakan Tütüncü ve ekibine, sosyal medyadan yüzlerce tebrik mesajı geldi.

Tüm dünyayı etkileyen korona virüs salgınından korunma yöntemi olarak akla ilk sırada maske kullanımı geliyor.  Koronavirüs pandemisinin ülkemizde yayılmasından sonra şehir içi ulaşım araçları, pazar yerleri ve market gibi toplu alanlarda maske takılması zorunlu hale getirilmişti. Salgının önlenmesi için her alanda etkin bir şekilde mücadele eden Kepez Belediyesi, bu kararın ardından 68 mahallesindeki tüm hemşehrilerinin maske ihtiyacını karşılayabilmek için müthiş bir organizasyona imza attı.

Tüm belediye maske dağıtımında

 Kepez Belediyesi,  resmi nüfusu 556 bin olan Kepez’de herkese en kısa sürede maske ulaştırmak için adeta olağanüstü hal ilan etti. Başkan Hakan Tütüncü’nün liderliğinde ve başkan yardımcılarının koordinatörlüğünde tüm belediye personeli, maske dağıtımı için seferber oldu. Salgına karşı kişisel önlemlerini alan belediye personeli ve gönüllüler, 68 mahallenin tamamına kapı kapı dolaşarak, yıkanabilir maske dağıtmaya başladı. Evlerinde olmayan kişilerin maskeleri de kapısına bırakıldı. Valilikten izin alınarak, sokağı çıkma yasağının olduğu günlerde de maske dağımı sürdü.

7 günde 556 bin nüfuslu  Kepez’in tamamına  maske

Özverili  bir emeğin ardından Kepez Belediyesi, maske dağıtımında müthiş bir başarıya imza attı. Nüfusuyla yaklaşık 50 ilden büyük olan Kepez ilçesinde maske dağıtımı 7 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı. Resmi nüfusu 556 bin olan ilçede, 68 mahalledeki 308 bin 912 konuda ve işyerine 7 günde 927 bin 336 adet yıkanabilir maske dağıtıldı. Kepez Belediyesi 19 Nisan tarihi itibari ile semt pazarlarında 252 bin 404 adet maske dağıtımı da gerçekleştirdi. Salgına karşı önleyici tedbirler kapsamında pazar alanlarında maske dağıtımı devam ediyor.

Kepezlilerden başkanlarına tebrik  mesajı

Kepez Belediyesinin, başkanı, bürokratı ve tüm personeliyle özverili bir şekilde 7 gün gibi kısa bir sürede 556 bin nüfusu olan ilçedeki tüm konutlara ve işyerlerine maske dağıtması ise  takdirle karşılandı. Kepezliler, başarının mimarı Başkan Hakan Tütüncü ve ekibine, sosyal medya kanallarından yüzlerce teşekkür mesajı göndererek, maske dağıtımından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

İşte o teşekkür mesajlarından bazıları;

“Covid-19 yokken bizzat Belediye Başkanımızın kendisi @HTutuncu, kapı kapı gezip bizlerin gönlünü fethederdi. Ülkemize virüs geldi. Başkanımız bu defa yine kapı kapı bizlere maske gönderdi. Bizim sevgimize engel değilsin coronavirüs. Biz her zaman birlikteyiz.”

“Hep eleştirmeyiz, doğruya doğru, iyiye iyi deriz. @kepezbelediyesi mahalle mahalle evlere #maske dağıtımı yapıyor, helal olsun. Teşekkürler.”

“Kapı çaldı. gittim baktım Kepez  Belediyemizin ekipleri. Büyük bir nezaket ile paket içerisinde maskelerimizi teslim ettiler. Teşekkür ediyoruz Kepez Belediyesi olarak Hakan Tütüncü’ye ve tüm ekibine.”

“Yerinde duramayan, enerji dolu, neşe dolu ve bize her zaman pozitif enerji veren Başkan  @HTutuncu, şimdi de bizlere koruyucu maske verdi. Allah yar ve yardımcınız olsun.”

“Belediye demek, halka hizmet demek. Bunun en büyük örneği @HTutuncu. Teşekkürler başkanım, Allah yardımcınız olsun inşallah.”

 “@HTutuncu başkanım sokağa çıkma yasağını delip. bizler için maske dağıtıyor.”

“İşin ucunda @HTutuncu varsa, yazlıkta da olsanız, şehirden uzakta olsanız hizmet her zaman gelir. Teşekkür ederiz @HTutuncu.”

“Kepezli olmak ayrıcalıktır. Kimsesizlerin umudu @HTutuncu. Kepez’in evladı, abisi, kardeşi @HTutuncu.”

“Nasıl gayretle, yürekten, samimiyetle, özveri ve aşkla  çalıştığına biz şahidiz başkanım. Alkışlar…”
“Bu zor günlerde milletini düşünen, yalnız koymayan ve hizmetini en iyi şekilde yapan @HTutuncu, @kepezbelediyesi  teşekkürler…

“#Antalya #Kepez’de Yaşıyorsan Çok Şanslısın…”

“@HTutuncu Kepez’e, ne çok emek verip, çaba gösterdiğinizi herkese ,her yerde haykırmaya! devam edeceğiz iyiki varsınız Başkanım.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al