Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Mağara içinde müzik keyfi

ANTALYA SENFONİ ORKESTRASI MÜZİSYENLERİ ALTINBEŞİK MAĞARASI İÇİNDE MİNİ KONSER VEREREK ZİYARETÇİLERE MÜZİK ŞÖLENİ YAŞATTI.

Mağara içinde müzik keyfi
28 Mayıs 2018 - 14:04

Antalya Senfoni Orkestrası müzisyenleri Altınbeşik mağarası içinde mini konser vererek ziyaretçilere müzik şöleni yaşattı.

Antalya’nın İbradı ilçesindeki Türkiye’nin en büyük, dünyanın üçüncü büyük yer altı gölüne sahip Altınbeşik Mağarası, her mevsim yerli ve yabancı turistin ilgi odağı oluyor. İbradı İlçesi Ürünlü Mahallesi’nin güneydoğusunda bulunan Altınbeşik Mağarası, özellikle bahar ve yaz aylarında günübirlik turlarla gelen yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgisini çekiyor. İşletmeciliğini ANSET A.Ş’nin yaptığı mağara muhteşem görsel zenginliğiyle fotoğraf tutkunlarının da gözdesi.

Müzik şöleni büyüledi

Altınbeşik Mağarası hafta sonu turizmde ki cazibeyi arttırmak ve farkındalık oluşturmak adına farklı bir organizasyona ev sahipliği yaptı. ANSET Genel Müdürü Gaye Doğanoğlu’nun öncülüğünde ki program kapsamında mağara içinde adeta müzik şöleni yaşandı.

Antalya Senfoni Orkestrası müzisyenleri, mağaranın içinde mini bir konser verdi. Oldukça dikkat çeken etkinliği izleyen ziyaretçiler muhteşem manzara eşliğinde adeta büyülendi. Organizasyonda İbradı Kaymakamı Mustafa Çelik ve Akseki Kaymakamı Muhammet Emin Nasır’da vardı.

Yaz-Kış ilgi odağı

İçindeki sarkıt ve dikitlerle görülmeye değer manzaralar sunan Antalya Altınbeşik Mağarası beyaz renkli traverten ve içindeki gölet oluşumlarıyla her mevsim yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oluyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat