Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat Belediyesi’nden Hocalar, Aksaz ve Sülek’te asfalt

Manavgat Belediyesi, Hocalar, Aksaz ve Sülek Mahallelerinde asfaltlama çalışması başlattı.

Manavgat Belediyesi’nden Hocalar, Aksaz ve Sülek’te asfalt
20 Eylül 2017 - 15:38
banner

Manavgat Belediyesi, Hocalar, Aksaz ve Sülek Mahallelerinde asfaltlama çalışması başlattı.

Manavgat Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kırsal mahallelerde asfalt çalışmasına devam ediyor. Manavgat Belediyesi son olarak Hocalar Mahallesi’nde toplam 15 kilometre, Aksaz Mahallesi’nde 5 kilometre ve Karacalar Sülek Mahallesi’nde ise 3 kilometre asfalt çalışması yaparak vatandaşları rahatlattı.

Asfalt Plent Tesisinin faaliyete geçmesiyle birlikte asfalt çalışmalarına hız verdiklerini belirten Manavgat Belediye Şükrü Sözen, yıl sonuna kadar hedefledikleri 350 kilometreyi yakalayacaklarını söyledi. Sözen, “Asfalt tesisimizi faaliyete geçirdikten sonra, halkımızdan gelen sıcak asfalt taleplerini, daha hızlı bir şekilde değerlendirebiliyoruz. Kırsal mahallelerimizde ise hem sıcak asfalt, hem sathi kaplama asfalt çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Halkımızın ayağının toza değmemesi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Özellikle okulların açıldığı şu günlerde çocuklarımızın daha güvenli ve rahat yollardan yürümeleri için ekiplerimizi seferber ettik. Sathi kaplama ve sıcak asfalt hedefimiz olan toplam 350 kilometreyi yıl sonuna kadar tamamlayacağız” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -