Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat SYDV mütevelli heyetine muhtar seçimi

ANTALYA’NIN MANAVGAT KAYMAKAMLIĞI SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI (SYDV) MÜTEVELLİ HEYETİNE MUHTAR ÜYE SEÇİMLERİ YAPILDI.

Manavgat SYDV mütevelli heyetine muhtar seçimi
14 Aralık 2018 - 12:32

Antalya’nın Manavgat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli Heyetine muhtar üye seçimleri yapıldı.

Manavgat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine muhtar temsilciliklerinin seçimi Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Manavgat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şükrü Yıldırım, nezaretinde gerçekleştirilen toplantıda Manavgat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının 2018 yılı faaliyet döneminde görev alacak Muhtar Üyelerinin seçimi gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan ve 106 mahalle muhtarından 85’inin hazır bulunduğu seçimlerde Aydınevler Mahalle Muhtarı Tahsin Yılmaz, Yukarı Hisar Mahalle Muhtarı Ali Oğuz ve Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Nevzat Kaya mütevelli heyet üyeliği için aday oldu.

Yapılan seçim sonucunda 54 oy alan Aydınevler Mahalle Muhtarı Tahsin Yılmaz ile 33 oy alan Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Nevzat Kaya SYDV Mütevelli heyetine girmeye hak kazandı. Yukarı Hisar Mahalle Muhtarı Ali Oğuz ise 32 oy aldı.

Manavgat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şükrü Yıldırım ile divan üyeleri seçimler sonrasında seçilen üye muhtarları kutlayarak başarılar diledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -