Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavın dışarı çıkmasından yararlandı, bağış kutusunu bile çaldı

Manavın dışarı çıkmasından yararlandı, bağış kutusunu bile çaldı

Manavın dışarı çıkmasından yararlandı, bağış kutusunu bile çaldı
27 Ekim 2017 - 11:55
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde manav çalışanının kısa süreliğine dışarı çıkmasından yararlanan iki hırsız, yaklaşık bin TL ile cep telefonu ve içinde bir miktar para bulunan bağış kutusunu çalıp kaçtı. Hırsızlık anı iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, saat 02.30 sıralarında Kadıpaşa Mahallesi’ndeki bir manavda meydana geldi. Gece açık olan iş yerine önce keşif için saat 01.00 sıralarında gelen 2 şahıs manav çalışanıyla bir süre sohbet ettikten sonra gitti. Manav çalışanının dışarı çıkmasından yararlanan ve 1 buçuk saat sonra tekrar gelen hırsızlardan biri gözcülük yaparken diğeri içeri girerek paraların olduğu kasa yöneldi. Kasayı açan hırsız, yaklaşık bin TL’lik banknot ile cep telefonu ve içinde bir miktar para bulunan bağış kutusunu çalıp kaçtı.

Olaydan kısa bir süre sonra içeri giren ve kasada bozuk paralar haricinde para olmadığını fark eden çalışan, iş yeri sahibine haber verdi. İş yeri sahibi gelerek güvenlik kameralarını kontrol edince hırsızlık olayını gördü. İhbar üzerine olay yerine gelen polis güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı ve iş yerinde parmak izi çalışması yaptı. Hırsızlık olayıyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Hırsızlık anı iş yerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -