Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Marine supply Turkey

Marine supply Turkey
30 Ocak 2019 - 16:30

Türkiye, üç tarafı denizlerle çevrili bir ülke olması dolayısıyla denizciliğin tüm sektörleri etkileyecek şekilde önemli bir etkisi ve yeri bulunur. Özellikle de deniz taşımacılığında, bulunduğu coğrafik konum dolayısı ile en önemli geçiş güzergahlarından birisi konumunda bulunmaktadır.

Bu durum Türkiye’ nin uluslararası deniz taşımacılığı açısından son derece yüksek bir potansiyele ve paya sahip olmasını sağlıyor. Ayrıca uluslararası deniz taşımacılığında yolculuk yapan gemilerin temel ve teknik ihtiyaçları da son derece ciddi bir ekonomik gelir kaynağı oluşturacak yan sektörlerin gelişmesine neden oluyor. Bu tip sektörlerden birisi olarak gemilerin teknik, gıda, temizlik ve güvenlik gibi konulardaki ihtiyaçlarının en kaliteli şekilde karşılanmasında marine supply Turkey hizmet sektörü öne çıkıyor. Türkiye’ nin tüm limanlarından boğazlarına kadar ve hatta uluslararası önem taşıyan diğer limanlarda dahil olacak şekilde son derece geniş bir alanda gemilerin ihtiyaçlarına yanıt sunabilme potansiyeli taşınıyor.

Ticari veya turistik tüm gemi yolculuklarındaki ihtiyaçlar açısından hayati önem taşıyan marine supply Turkey hizmetleri, Türkiye’ nin her yıl yüz binleri bulunan gemi trafiği hacmine uygun standartlarda yanıt sunabilme kapasitesi, sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermesi ile edindiği bilgi ve tecrübesiyle firmamızda yer alıyor.

Ülke ekonomimiz açısından son derece önemli bir sektör olması nedeni ile bu alanda uzmanlaşmış, uzun yıllara dayanan tecrübe ve beraberinde gelen bilgi birikimi üzerine inşa edilmiş kuruluşlar tarafından gerçekleştirilir. Bu konuda uluslararası ticaret ve hizmet sektörü standartlarına uyumlu çalışmalar gerçekleştiren kuruluşumuz, hem yurtiçindeki hem de uluslararası kapsamdaki limanlara kadar uzanan bağlantıları ile her tipteki gereksinimlere en nitelikli ve en kaliteli yanıtı sunabilme potansiyeli taşımaktadır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat