Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Menderes Türel logo ve slogan tartışmasıyla ilgili konuştu

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMENDERES TÜREL, İYİ PARTİ TARAFINDAN KULLANILAN SLOGAN VE LOGOYLA İLGİLİ KONUŞTU. BAŞKAN TÜREL, BİZİM 24 ARALIK 2015’TE TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ’NE YAPTIRDIĞIMIZ SLOGAN VE AMBLEMİMİZ SÖZ KONUSU. O YÜZDEN ÇOK FAZLA YORUM YAPMAYA GEREK YOK, HER ŞEY AÇIK SEÇİK ORTADA ‘ DEDİ.

Menderes Türel logo ve slogan tartışmasıyla ilgili konuştu
27 Ekim 2017 - 19:10

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Bizim 24 Aralık 2015’te Türk Patent Enstitüsü’ne tescil ettirdiğimiz slogan ve amblemimiz ortada. O yüzden çok fazla yorum yapmaya gerek yok, her şey açık seçik ortada” dedi.

Başkan Menderes Türel, İYİ Parti tarafından kullanılan slogan ve logoyla ilgili konuştu. “Fazla söze gerek yok açık seçik ortada , ’Antalya’ya iyi gelecek Menderes Türel’ sloganıyla Türk Patent Enstitütüsüne tescil ettirmiştik” diyen Türel, “2014 yılındaki seçim kampanyamızdan bu yana da slogan ve logoyu kullanıyoruz. Her şeyin çok açık seçik ve bilindiği ortamda çok da fazla söze gerek olduğunu düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

Türel yasal süreç başlatılıp başlatılmayacağı ilgili soruya ise “Yasal süreçle ilgili süreç içerisinde bir değerlendirme yapacağız” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat