Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Milletvekili Enç, Antalya’da 13 bin 650 km yol gitti

Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, yaklaşık bir ayda 13 bin 650 kilometre yol giderek 17 ilçede 87 mahalleyi ziyaret edip vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Enç, Antalya’da 13 bin 650 km yol gitti
27 Ağustos 2017 - 14:46

Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, yaklaşık bir ayda 13 bin 650 kilometre yol giderek 17 ilçede 87 mahalleyi ziyaret edip vatandaşlarla bir araya geldi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin(TBMM) tatile girmesiyle yaz dönemi çalışmalarına başlayan Ak Parti Antalya milletvekilleri ilçe ve mahalle ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyorlar. Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, yaklaşık bir ayda 13 bin 650 kilometre yol giderek 17 ilçede 87 mahalleyi ziyaret etti.

“Bir hane olsa da tek kişi yaşasa da gidiyoruz”

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla yaz döneminde Antalya’nın ilçelerini, belde ve köyden dönüşen mahallelerini ziyaret eden Ak Parti milletvekilleri çalışmalara devam ediyor. Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, “Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Antalyamızın bütün mahallelerini ziyaret edip, hemşerilerimizin sorunlarını yerinde dinleyip çözüme kavuşturuyoruz. Ziyaret programlarımız çerçevesinde en uzak mahallemize de, en yüksek yaylamıza da gidiyoruz. Tek bir hane olsa da, tek kişi yaşasa da gidiyor, elini sıkıyor, eğer bir sorunu varsa çözmeye gayret ediyoruz. Milletvekili arkadaşlarımız ve teşkilatlarımızla birlikte inşallah Antalya’nın tüm mahallelerini ziyaret edip, halkımızla bir araya geleceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi ‘Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Tebessümle gönüller kazanacağız” diye konuştu.

“Yaylalarımıza yeni yol açıp, asfaltlıyoruz”

Kurban Bayramı sonrasında da TBMM açılıncaya kadar çalışmalara devam edeceklerini, Antalya’nın tüm mahallelerine gideceklerini ifade eden Ak Parti Antalya Milletvekili Enç, “Antalya’nın en uzak mahallesinde tek bir kişi de olsa gitmeliyiz. Ak Parti insanlara dokunan, gönül alan bir parti. Sadece yatırım yetmiyor. Halkımızla iç içe olup dokunmak gerekiyor. Kırsaldaki uzak mahallelerimizde, 2 binli rakımlara ulaşan yüksek yaylalarımızda görüyoruz ki; hemşerilerimizin yol sorununu çoğunlukla çözmüşüz. Büyükşehir belediyemiz her yıl yol ağını daha da genişletiyor. Yeni yol açıp, stabilize olanları asfaltlıyor. Oralarda hane sayısının sonradan artmasıyla birlikte yetersiz kalan su sorunları ve elektrik sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Yaylaya çıkan hemşerilerimiz artık çocukları için internet istiyor. Bir ihtiyaç karşılanınca, yeni ihtiyaçlar ortaya çıkıyor ve bu ziyaretlerdeki amacımız bunlara çözüm bulmaya çalışmak, vatandaşlarımıza daha fazla hizmet götürebilmek” dedi.

“Bir ayda 13 bin 650 km ile 17 ilçe, 87 mahalle ziyaret etti”

Gittiği ilçelerde yaşlı, hasta, engelli ve taziye ziyaretleri de gerçekleştiren Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, yaklaşık bir ay içinde 17 ilçeyi ziyaret etti. Enç, Kaş, Demre, Finike, Kumluca, Kemer, Korkuteli, Elmalı, Döşemealtı, Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Serik, Manavgat, İbradı, Alanya ve Gazipaşa olmak üzere 17 ilçede 13 bin 650 kilometre yol giderek, 87 mahalleyi ziyaret edip, vatandaşlarla bir araya geldi. Enç, Akseki ve Gündoğmuş ilçeleri ile şu ana dek gidilmeyen mahalle ve yayla ziyaretlerine bayramdan sonra devam edeceklerini söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -