Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Montaj Kolaylığı Sunan Mutlusan Kablo Kanalı Çeşitleri

Montaj Kolaylığı Sunan Mutlusan Kablo Kanalı Çeşitleri
11 Ağustos 2021 - 10:04

Montaj Kolaylığı Sunan Mutlusan Kablo Kanalı Çeşitleri

Akım ilerlemesinde büyük rolü olan ve her yerde kullanılan kabloların fazla olması görüntü kirliliğini de beraberinde getirmektedir. Ortamda oluşan bu görüntüyü ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan kablo kanalı, kabloların düzenli görünmesinde büyük bir rol oynamaktadır.

Mutlusan Kablo Kanalı

Her alana rahatlıkla monte edilebilen Mutlusan kablo kanalı daha çok duvarda ve zeminlerde kullanılmaktadır. Mekanda bulunan kötü görüntüyü düzeltmekten başka birçok yararı bulunan bu ürün, kabloların oluşturduğu tehlikeyi azaltmada da oldukça etkilidir. Kabloların iç içe olması birtakım olumsuz durumlarla karşılaşılmasına neden olabilir. Elektrik çarpması, kablo zedelenmesi ve daha farklı birçok durum, kabloların karışık ve iç içe bulunduğu yerlerde yaşanan sorunlardandır. Mutlusan kablo kanalı ile tüm bu sorunların önüne geçilerek çoçuklar ve büyükler için daha güvenli bir yaşam alanı oluşturulabilmektedir.

Mutlusan Kablo Kanalları

Farklı amaçlar için kullanılan Mutlusan kablo kanalları farklı çeşitlerde, ebatlarda ve renklerde üretilmektedir. Kullanacağınız alandaki kabloların uzunluğuna göre boyutunu seçebilirsiniz. Pratik kullanımından dolayı sıklıkla tercih edilen yapışkanlı kablo kanalları; kapaklı kablo kanalları ve iç köşe ve dış köşe kanallar olmak üzere çeşitlilik göstermektedir. Kablo uzunluğuna göre ideal boyutu seçmeniz, kabloları tam anlamıyla kapatmanızı sağlayacaktır. Su veya farklı bir etmenle temas eden kabloların açıkta kalması büyük sorun teşkil etmektedir. Su geçirmez özelliği bulunan bu ürün ile bu durumu engelleyebilirsiniz.

Mutlusan Eko Kablo Kanalı

Darbelere dayanıklı olan ve elektriksel yalıtım özelliği fazla olan Mutlusan eko kablo kanalı ,fazla güç uygulanmadan rahatlıkla açılıp kapanabilen kapağa sahiptir. Tavana, zemine ve duvara monte edildiğinde estetik bir görüntü oluşturan bu ürünün her boyutu mevcuttur. Açılıp kapanan kapağı sayesinde yerini rahatlıkla değiştirebilir ve dilediğiniz kadar kabloyu içine sığdırabilirsiniz. Daha uzun süreli kullanmak için yapışkanlı veya çivili modellerini de tercih edebilirsiniz. Dekoratif görünümü fazla olsun diye, evinizde kullanacağınız alanda bulunan mobilyalara uygun bir renk seçebilirsiniz. Boyutuna göre değişiklik gösteren mutlusan eko kablo kanalı fiyatları oldukça uygun fiyatlı olarak satılmaktadır. Dilediğiniz modeli seçtikten sonra uygun fiyatlı olanını bulabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al