Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaşa’da Cumhuriyet ve Atatürk’e vefa konseri

MURATPAŞA BELEDİYESİ, CUMHURİYET VE ATATÜRK İÇİN BELEDİYENİN GENÇLİK ORKESTRASI, ALYAZMA KADIN KOROSU, BAMTELİ – SARIZEYBEK VE TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ KOROLARINI AYNI SAHNEDE BULUŞTURUYOR.

Muratpaşa’da Cumhuriyet ve Atatürk’e vefa konseri
01 Kasım 2018 - 12:32

Muratpaşa Belediyesi, Cumhuriyet ve Atatürk için belediyenin Gençlik Orkestrası, Alyazma Kadın Korosu, Bamteli-Sarızeybek ve Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği korolarını aynı sahnede buluşturuyor.

Muratpaşa Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla Muratpaşa’da çalışmalarını sürdüren koroları aynı sahnede buluşturuyor. Muratpaşa Belediyesi Gençlik Orkestrası ve Alyazma Kadın Korosu, Bamteli – Sarızeybek Korosu ve Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Korosu Cumhuriyet ve Atatürk’e vefa konseri için biraraya geldi. Tiyatro sanatçısı Erdoğan Aydemir’in anlatıcı olarak yer alacağı konserde konuk sanatçılar Fulya Ölmez, Burcu Ezgi Doğan ve Alper Kuş, 173 kişilik dev orkestra ve koroya eşlik edecek.

Cumhuriyet ve Atatürk’e Vefa konseri, 4 Kasım Pazar günü saat 20.00’de Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. ‘Hoş gelişler ola’ marşıyla başlayacak konserde Vardan Ovası gibi Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat