Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaşa’da Deprem Haftası etkinlikleri

MURATPAŞA BELEDİYESİ, DEPREM HAFTASI DOLAYISIYLA JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ’NİN FOTOĞRAF SERGİSİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR.

Muratpaşa’da Deprem Haftası etkinlikleri
02 Mart 2018 - 10:38

Muratpaşa Belediyesi, Deprem Haftası dolayısıyla Jeofizik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi’nin fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor.

İkinci yüzyılda yaşanan deprem sonucu su altında kalan Likya’nın ticaret merkezlerinden Kekova’yla birlikte Marmara ve Van depremleri ve faklı ülkelerden yer hareketlerinin fotoğraflarını yer aldığı serginin açılışı Şube Başkanı Engin Eraslan, yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclis üyelerini katılımıyla gerçekleşti. Açılışta Şube Başkanı Eraslan, 1 – 7 Mart Deprem Haftası’nın amacının Türkiye’nin yakın tarihte yaşadığı depremlerindeki can ve mal kayıplarını ve yaşanan büyük acıları ve deprem gerçeğinin kamuoyunun gündeminde olmasını sağlamak olduğunu söyledi. Bu serginin de bu çabanın bir parçası olduğunu belirten Eraslan, “Türkiye deprem riski açısından dünyanın en önde gelen ülkelerindendir. Depremler geçmişte olduğu gibi gelecekte de olacaktır. Yapılması gereken, deprem anı, sırası ve sonrası için gerekli tedbirleri zamanında almaktır” diye konuştu.

Muratpaşa Belediyesi fuayesinde açılan fotoğraf sergisi 7 Mart’a kadar ücretsiz gezilebilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al