Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa’nın ‘Üreten Eller’i

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN MESLEKİ EĞİTİM KURSLARI VE SANAT TOPLUKLARI YILSONU SERGİSİ ‘ÜRETEN ELLER’ MURATPAŞA KENT MEYDANI’NDA ZİYARETE AÇILDI.

Muratpaşa’nın ‘Üreten Eller’i
08 Mayıs 2018 - 12:38
banner

Muratpaşa Belediyesi’nin Mesleki Eğitim Kursları ve Sanat Toplukları yılsonu sergisi ‘Üreten Eller’ Muratpaşa Kent Meydanı’nda ziyarete açıldı.

Muratpaşa Belediyesi’nin Muratpaşa Kaymakamlığı ve Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi’yle birlikte gerçekleştirdiği Mesleki Eğitim ve Sanat Topluluklarının yıl sonu sergisi, Üreten Eller, Muratpaşa Kent Meydanı’nda ziyarete açıldı.

Resmi açılışı yarın 18.00’de gerçekleştirilecek sergi, ahşap boyama, nakış, örgü, keçe yapımı, takı, Gaziantep mutfağı, yaş pasta yapımı gibi branşlarda ve çellodan bağlamaya, dramadan kısa filme, tiyatrodan heykele ve yağlı boya resime Muratpaşa kurslarında eğitim alan yaklaşık 4 bin kişinin üretimine ev sahipliği yapacak. Sergide, yaklaşık 15 bin el emeği ürün, sanatsal çalışma Antalyalıların beğenisine sunulacak.

Üreten Eller sergisinin yarın gerçekleştirilecek açılışında yan flüt, bağlama, klarnet dinletileriyle birlikte Selda Uykun eğitmenliğinde Türk Halk Müziği konseri gerçekleştirilecek. Açılışta ayrıca Muratpaşa Belediyesi’yle halk dansları ve Latin dansları eğitimleri alan kursiyerler de sahne alacak.

Perşembe gecesine kadar ücretsiz gezilebilecek Üreten Eller sergisinin son günü ise saat 10.00’da ‘Muratpaşa Spor Yapıyor’ etkinliğiyle başlayacak. Saat 17.00’de mask yapımı atölye çalışmasıyla devam edecek program, Yaşlı Evlerinin dans gösterisi ve bendir dinletisiyle devam edecek. Serginin kapanışı, ses eğitim kursiyerlerinin oluşturduğu çok sesli koronun konseriyle yapılacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuonline psikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co