Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir?
12 Haziran 2018 - 20:00
banner

Paykasa Nedir?

Paykasa internet üzerinden kullanılabilen bir karttır. E ticaret ve çeşitli internet sitelerinde ödeme seçeneği olarak kullanılan paykasa müşterilerine güvenilir bir ödeme seçeneği sunar. Paykasa 16 haneli bir sanal karttır ve bu kartın son kullanma süresi vardır. Paykasa kart kredi kartı gibi bir karttır ancak kredi kartından farklı olarak ön ödeme seçeneği vardır. Paykasa kart alışveriş siteleri, oyun siteleri gibi sitelerde kullanılabilir. Paykasa tek kullanımlık bir karttır ve kullanıldıktan sonra geçerliliğini yitirir. Bu nedenden dolayı çalınma ya da kaybolma gibi riskleri yoktur. Yine kartın en güzel yanlarından biride herhangi bir faiz ödemesinin bulunmamasıdır.

Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır?

Paykasa kartı satın alma işlemi kolay ve hız bir şekilde yapılabilir. Bu kartı satın almak için paykasa kartın resmi sitesine girilmeli ve paykasa satın al bölüme gelinmelidir. Paysaka kartlarının belli para miktarları vardır ve ancak bu miktarlar tutarında kartlar satın alınabilir. Paykasa kart farlı miktarlarda satışa sunulduğu için kişinin gelirine göre seçilerek satın alınabilir ve bu şekilde insanlara seçme şansı tanımış olur. Paykasa kartlarını değerleri €10 değerinde, €15 değerinde, €20 değerinde, €50 değerinde , €100 değerinde, €150 değerinde, €200 değerinde, €250 değerinde €500 değerinde ve 1000€ değerindedir. Ancak belirtilen değerdeki bu kartlar satın alınabilir ve kullanılabilir.

Paysaka Kart Nerelerde Kullanılır?

Bu kart paykasa al işlemini tamamladıktan sonra kullanılmaya başlanabilir. Paykasa kart farklı değerlerdedir ve alınan değer kadar kullanılabilen bir karttır. Paykasa kart internet üzerinden yapılan alışveriş işlemlerinde ve çeşitli harcamalarda kullanılabileceği gibi aynı zamanda e ticaret sitelerinde de kullanılabilir. Kart tek kullanmak olduğu için herhangi bir risk içermez ve bu siteler üzerinden kolaylıkla işlem yapılabilir.

https://www.hızlıpaykasa.com

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co