Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Pazarcı kadın Mehmetçik yararına kermes düzenledi

JANDARMA KOMUTANI BİNBAŞI LEVENT ELMAS KERMESİ DÜZENLEYEN SABRİYE KIRICI’YA TEŞEKKÜR ETTİ.

Pazarcı kadın Mehmetçik yararına kermes düzenledi
30 Mart 2018 - 10:52
banner

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde pazarcılık yapan kadın, sınır ötesi operasyon yapan Mehmetçiğe destek olmak için elleriyle hazırladıkları pasta, tatlı ve börekleri satarak Mehmetçik Vakfına bağış yaptı.

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde pazarcılık yaparak geçimini sağlayan Sabriye Kırıcı, Mehmetçik yararına kermes düzenledi. Mehmetçiğin özveri ve gayretini televizyonlarda izlediğini ve çok duygulandığını belirten Kırıcı, arkadaşlarını organize ederek bir kermes düzenleme kararı aldı. Kırıcı, 10 günlük bir hazırlığın ardından, her cuma günü tezgah açtığı pazar yerinde bu kez kermes için stand açtı. Gazipaşa Kaymakamı Nurullah Kaya, Belediye Başkanı Adil Çelik, Jandarma Komutanı Binbaşı Levent Elmas, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşları kermeste buluşturan Kırıcı, “Televizyonda Mehmetçiğimizi izlediğimde çok duygulanıyorum. Bunun için bir şey yapmak istedim. Arkadaşlarımla konuştum, 10 gündür bu kermese hazırlanıyoruz. Ürünlerimizin hepsi el emeği göz nuru. Toplanan parayı Mehmetçik Vakfına bağışlayacağız” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co