Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta Yüzük Modelleri
03 Eylül 2018 - 12:53

Pırlanta Yüzük Modelleri

Her kadının hayali pırlanta yüzükler kimi zaman bir evlilik teklifiyle aşkınızın en masum sembolü olurken kimi zaman da özel bir günü kutlayacağınız anlamlı bir hediye olarak karşımıza çıkıyor. Klasik modellerde tektaş pırlanta yüzüklerden oval kesim yan taşlı pırlanta yüzüklere ve hatta kraliyet düğünüyle trend haline gelen Lady Diana’nında yüzüğü gibi renkli taşlı pırlantalı yüzükler arasından aşkınızı simgeleyecek eşsiz pırlanta yüzüğü seçmek size kalıyor. Bu aşamada size yardımcı olacak bir kaç pırlanta yüzük modelinden bahsedelim.

Klasik Tektaş Pırlanta Yüzükler

Geçmişten günümüze vazgeçilmez olan sade tasarımlardaki bu pırlanta yüzük modeli eminiz nesiller boyu varlığını korumaya devam edecek. Çeşitli model ve karat değerlerinde karşımıza çıkan bu pırlanta yüzükler her zevke uygun bir seçenek sunuyor.

Sevginin Dünü, Bugünü ve Yarını Tria Pırlanta Yüzükler

Üzerinde yer alan üç adet pırlanta taş ile anlamını derinleştiren tria pırlanta yüzükler hem kullanım kolaylığı hem de verdiği naif mesaj ile modası hiç geçmeyen pırlanta yüzük modelleri arasında yerini koruyor.

Çift Taş Pırlanta Yüzükler

Klasik tektaş pırlanta yüzük ve tria pırlanta yüzüklerin aksine sıradanlıktan uzak çift taşlı pırlanta yüzükler de farklılığı arayanların tercih ettiği modeller arasında.

Beştaş Pırlanta Yüzükler

Gösterişli pırlanta yüzükler arasında yer alan beştaş pırlanta yüzükler her pırlanta taşa sizin yüklediğiniz anlamları taşımaktadır. Beştaş pırlanta yüzükteki bir taş aşkı, bir taş mutluluğu, bir taş huzuru, bir taş tutkuyu ve son taş bağlılığı simgelemektedir. Bu nedenle yıl dönümleri için tercih edilebilecek anlamlı hediyeler arasındadır.

Oval Taşlı Pırlanta Yüzükler

Son dönemlerin de trendi bu pırlanta yüzüklerin kendine has bir tasarım dili olduğu aşikar. Klasik tektaşlarla yetinmeyip yeni model arayışında olan, geleneksel dokunuşlardan da uzak olmadan farklı esintilerin şekillendirdiği yüzüklerden hoşlananlar için zamansız tasarımlarda bir çok pırlanta yüzük modeli bulmak mümkün.

Renkli Taşlı Pırlanta Yüzükler

Üzerinde yer alan değerli taşların anlamıyla birlikte çok daha güçlü vurgulara sahip olan pırlanta yüzükler 2018 yılının trendlerinde kendine yer ediniyor. Pırlanta ve renklerin ahengiyle hayat bulan tasarımları sevenler için klasik çizgilerin dışına çıkarak bu göz alıcı modelleri tercih etmek sizin için en uygunu olacaktır.

Tamtur ve Yarım Tur Pırlanta Yüzükler

Klasik alyans modellerinin yerine tercih edebileceğiniz tamtur ve yarım tur pırlanta yüzükler istenilen taşlarla yüzüğü çevreleyen yüzük çeşididir. Tamtur pırlanta yüzüklerde pırlanta taş tercih ederek duru bir görünüm oluşturabileceğiniz gibi değerli renkli taşları da kullanarak hem tercih ettiğiniz değerli taş ile pırlanta yüzüğünüze anlam yüklemiş hem de kişiye özel dokunuşlarla benzersiz tasarımda bir yüzüğe kavuşmuş olacaksınız.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat