Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Pubg Mobile Pc

Pubg Mobile Pc
26 Ocak 2019 - 1:29
banner

Pubg Mobile Pc, Pubg Mobil Emülatör

Dünya genelinde ve özellikle ülkemizde son günlerde büyük ilgi gösterilen Pubg mobile Pc versiyonları ile de oyun severlerin karşısında.
Normal pubg oyun Dünya’sına hızlı bir giriş yaparak mobil ve tabletler içinde geliştirildikden sonra oyuna olan rağbet kat be kat artmış durumda.
Pubg Mobile Pc indirme ve kurulum işlemini basit bir şekilde yaparak bilgisayarınızda Pubg oynama keyfini yaşayabilirsiniz.


Pubg Mobile Emülatör,Tencent şirketi tarafından bilgisayarda Pubg Mobile oynanabilmesi için geliştirilmiştir.


Bilgisayarlar için olan normal pubg oynamak isterseniz steam üzerinden ücretli bir şekilde almalısınız ki bir çok kişi oyuna para vermek istemiyor
Ayrıca sorunsuz bir şekilde bilgisayar için olan pubg oynamak içinde bilgisayarınızın özellikleri gayet iyi ve yüksek performanslı olmak zorunda.
Lakin,pubg mobile emülatör ile hem ücret ödemezsiniz hemde çok yüksek özelliklere sahip olmayan bilgisayarlarda oynayabilirsiniz.


Pubg Mobile normal pubg’ye göre çok daha kolay oynanmaktadır.Örnek olarak normal pubg de sadece sesleri dinleyerek düşmanın yerini bulmaya çalışmalı veya nereden ateş edildiğini
ses kasarak anlayabilirsiniz.Fakat mobilde ateş edilen yön ve düşmanın ayak izleri mini harita üzerinden takip edilebilinmektedir.
Ayrıca,normal pubg’de silah ve diğer eşyaları siz kendiniz tek tek almalısınız,silah eklentilerini kendiniz takmalı,şarjörü R ile her seferinde kendiniz doldurmalı ve hatta B ile tekli,
oto ve seri modlarını kendiniz seçmelisiniz fakat Pubg Mobile ve Pubg Mobile Emülatör’de bunlar otomatik olarak sistem tarafından yapılmaktadır.

Eğer pubg mobile oynama keyfini bilgisayarına taşımak istiyorsanız resmi web sitesinden güvenli bir şekilde indirerek çorbanıza bakabilirsiniz.

kaynak: Pubg mobile pc

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co