Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Pürüzsüz Ciltler İçin En Modern Teknik Thulium Lazer

Pürüzsüz Ciltler İçin En Modern Teknik Thulium Lazer
15 Eylül 2019 - 1:47
banner

Pürüzsüz Ciltler İçin En Modern Teknik Thulium Lazer

Günümüzde cildini pürüzsüz bir şekle sokmak isteyen kişiler, birçok farklı metottan yararlanmaktadırlar. Özellikle son yıllarda lazer teknolojisinin gelişmesi, insanların tedavilerinden daha iyi sonuç almalarına yol açmış ve kişilerin bu teknikleri tercih etmelerini sağlamıştır. Son yıllarda dikkat çekici bir ivme yakalayan Thulium lazer tekniği ile hem pürüzsüz bir cilt elde etmek mümkün hale gelmiş, hem de olası yan etkiler minimuma indirilmiştir. 

Özel bir cihaz ile uygulanan Thulium lazer, cilde mikro kanallar açarak hazırlanan solüsyonların sürülmesi ve ardından cilde yedirilmesi işlemidir. Son derece ağrısız ve zahmetsiz olan bu metodun güvenle uygulandığını da söylemek mümkündür. Dolayısıyla hem sağlıklı bir görünüm elde etmek hem de ciltteki lekelerden kurtulmak için bu metodun ideal olduğu düşünülmektedir. 

Thulium Lazer Uygulamasının Avantajları Nelerdir

Thulium lazer uygulamasının en büyük avantajı, seansların çok kısa sürmesidir. Yaklaşık 7 ila 10 dakika arasında süren tek bir seans ile etki almak mümkündür. Bununla birlikte işlem esnasında hiçbir şekilde anesteziye ihtiyaç duyulmamakta, hastalar ağrı ya da acı hissetmemektedirler. Aynı zamanda işlem uygulandıktan sonra kişinin cildinde iz, leke ya da kızarıklık meydana gelmediği için gün içerisinde sosyal yaşama geri dönmek de önemli avantajlar arasındadır. 

Thulium lazer işleminin ardından özel bir uygulamaya gerek yoktur. Aynı şekilde tüm cilt tiplerine güvenle uygulanabilmekte, yılın 12 ayı işlem gerçekleştirilebilmektedir. Yani farklı teknikler gibi sadece kış ya da yaz aylarında uygulanmamakta, istenildiği an Thulium lazer sayesinde cilt pürüzsüz bir hale gelebilmektedir. 

Thulium Lazer Güvenli Bir Uygulama mı?

İnsanların genellikle merak ettikleri sorulardan birisi de Thulium lazer metodunun güvenilir olup olmadığıdır. Son derece güvenilir olan bu teknik, dermatolojik olarak onaylanmış ve kullanıma sunulmuştur. Bununla birlikte hastalar aynı gün yaşamlarına geri dönebilmekte, sosyal hayatlarını diledikleri gibi yaşayabilmektedirler. Aynı zamanda işlemin ardından herhangi bir irritasyon, yanma, ağrı, görünümde bozulma vb. şeyler de ortaya çıkmamaktadır. 

Bütün cilt tiplerine uygulanabilen Thulium lazerin görülen bir yan etkisi bulunmamakla birlikte ciltte kalıcı şekilde hasar vermeyeceği garanti altındadır. Bu nedenle tekniğin tamamen güvenilir olduğunu da rahat bir biçimde ifade etmek mümkündür. 

Thulium Lazer Kimler Tarafından Uygulanır

Birçok işlem, uzmanlar tarafından güvenle yapılmalıdır. Aynı şey Thulium lazer için de geçerlidir. Açılan mikro kaynaklardan cilde nüfus edecek solüsyon uzman doktor eliyle gerçekleştirilmelidir. Bunun yanı sıra cihazın kullanımı da yine dermatoloğa ait olmalıdır. Haliyle Thulium lazer mutlaka doktorlar ve bu işte yetkin olan kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir.

Thulium lazer uygulamasının doktor tarafından yapılmaması durumunda ortaya çıkabilecek problemler artabileceği gibi hastanın tedaviden alacağı verimi de düşürmektedir. Dolayısıyla Thulium lazer noktasında uzman hekimlerden yardım almak en doğrusu olacaktır. 

Thulium Lazer İşlemi Esnasında Ağrı Oluşur mu?

Genellikle birçok cilt tedavi yönteminde ağrı ya da acı ile karşılaşmak mümkündür. Daha doğrusu hastalar gerek işlem esnasında gerekse de işlemden sonra ağrı, acı hissettiklerini ifade etmektedirler. Ancak Thulium lazer tekniğinin ağrısız ve acısız olması, bu metodu ön plana çıkarmaktadır. Uygulamanın akabinde ağrı ya da acı ortaya çıkmadığı gibi herhangi bir kızarıklık da meydana gelmemektedir. Böylelikle insanlar seansı tamamladıktan sonra gündelik işlerini yapabilmektedirler. 

İşlem sırasında oluşacak ufak çaplı kızarıklıklar, solüsyonun cilde yedirilmesinden kaynaklı olup işlem tamamlanana kadar geçmektedir. Ayrıca ağrı da ortaya çıkmadığı için hastaların belirli bir şikayetleri bulunmamaktadır. Tüm bu nedenlerden ötürü Thulium lazer tekniğinin ağrısız olduğu ifade edilebilmektedir. Siz de https://www.babyfacelazer.com/ adresinden gerekli bilgileri alabilirsiniz. 

Thulium Lazer Uygulamasının Ardından Dikkat Edilmesi Gerekenler

Thulium lazer uygulamasının hemen ardından direkt olarak cilde kimyasal sürmek doğru değildir. Daha doğrusu işlemden sonra 24 saat içerisinde makyaj yapmak, belirli kremlerden faydalanmak ve direkt güneş ışığına çıkmak doğru kabul edilmemektedir. Yine de ağrısız bir yöntem olması ve yan etkisi bulunmaması nedeniyle farklı bir şey gerçekleştirmeye gerek yoktur. 

Thulium lazer ile 2-3 seans içerisinde cilt lekelerinden, kırışıklıklardan, güneş lekeleri ve her türlü cilt hasarından kurtulabilmek mümkündür. En etkili sonucu almak için uzmanlarla görüşüp karar verebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co