Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Rektör Ünal, 15 Temmuz Şehit ve Gazi Ailelerini ağırladı

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. MUSTAFA ÜNAL, 15 TEMMUZ VATAN ŞEHİTLERİ, GAZİLERİ VE TERÖR MAĞDURLARININ ADINI YAŞATMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ ÜYELERİNİ AĞIRLADI.

Rektör Ünal, 15 Temmuz Şehit ve Gazi Ailelerini ağırladı
18 Ekim 2018 - 12:32

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, 15 Temmuz Vatan Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurlarının Adını Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği üyelerini ağırladı.

15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan Muhammed Oğuz Kılınç’ın annesi ve babası tarafından kurulan Antalya’da 15 Temmuz Vatan Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurlarının Adını Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği üyeleri Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı makamında ziyaret etti. Dernek başkanı Meltem Kılınç, Rektör Ünal’a “Şehit ve gazilerimizin aileleri ile bir araya gelip, yaşam kalitelerini arttıracak etkinler oluşturmak, acılarını paylaşarak birbirimize destek olmak amacıyla kurduğumuz derneğimize verdiğiniz destekten dolayı şahsım ve üyelerimiz adına canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten son derece memnun kaldığını ifade eden Rektör Ünal, “Hak katında en büyük mertebeye sahip olmuş ve milletin gönlünde taht kurmuş şehit ve gazi ailelerimizin ziyaretinden büyük mutluluk duyduk. 15 Temmuz Şehitlerimiz ve Gazilerimiz vatan ve millet sevgisinin ne manaya geldiğini bizlere ve gelecek nesillere bir kez daha en güçlü ifade ile anlattılar. Hepimiz onlara çok şey borçluyuz” diye konuştu.

Rektör Ünal, “Üniversitemizde 15 Temmuz Şehitleri ve Gazilerimizin fedakârlıklarını anlatmak ve onların adını daima yaşatmak için konferanslar, paneller, sergiler ve daha pek çok çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Kampüs içinde sokaklara, caddelere ve konferans salonlarına isimlerini veriyoruz. Yaptıkları fedakârlığın farkında olarak bundan sonra da şehit ve gazilerimizin isimlerini unutturmamak için her türlü çabayı göstereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al