Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Rus amatör fotoğrafçıdan Yerli Malı Haftası’nda “Meyveli Çocukluk” sergisi

9 YILDIR ANTALYA’DA YAŞAYAN RUS AMATÖR FOTOĞRAFÇI ELİZAVETA ERDİNÇ’İN (FOTOĞRAFTAKİ) YERLİ MALI HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA 28 ÇOCUK VE TÜRKİYE’DE YETİŞTİRİLEN 28 MEYVEYİ BİR ARAYA GETİREREK HAZIRLADIĞI “MEYVELİ ÇOCUKLUK” FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI.

Rus amatör fotoğrafçıdan Yerli Malı Haftası’nda “Meyveli Çocukluk” sergisi
10 Aralık 2017 - 14:18

Antalya’da 9 yıldır yaşayan Rus amatör fotoğrafçı Elizaveta Erdinç’in Yerli Malı Haftası etkinlikleri kapsamında 28 çocuk ve Türkiye’de yetiştirilen 28 meyveyi bir araya getirerek hazırladığı “Meyveli Çocukluk” fotoğraf sergisi açıldı.

9 yıldır Antalya’da yaşayan ve bir Türk’le evli olan Rus amatör fotoğrafçı Elizaveta Erdinç’in 28 çocuk ve Türkiye’de yetiştirilen 28 meyveyi bir araya getirerek hazırladığı “Meyveli Çocukluk” konulu fotoğraf sergisi, Kemer Atatürk Parkı’nda açıldı.

Yaklaşık 45 gün süren çalışma ile çoğunluğu Türk ve Rus anne babadan dünyaya gelen Türk uyruklu 28 çocuk ve tamamı Türkiye’de yetiştirilen 28 meyve kullanılarak hazırlanan serginin ilk ziyaretçileri, fotoğraflarda yer alan çocuklar ve aileleri oldu. Sergiyi Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül de gezdi.

İki çocuk annesi Elizaveta Erdinç, bir hafta açık kalacak serginin ilk günden gördüğü ilgiden memnun kaldığını belirterek, Kemer Belediyesine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al