Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sağlık Sen Antalya Şube Başkanı Kuluöztürk’ten kandil mesajı

SAĞLIK SEN ANTALYA ŞUBE BAŞKANI SİNAN KULUÖZTÜRK, RAMAZAN AYININ MÜJDECİSİ BERAT KANDİLİ’NİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLEDİ.

Sağlık Sen Antalya Şube Başkanı Kuluöztürk’ten kandil mesajı
29 Nisan 2018 - 12:50
banner

Sağlık Sen Antalya Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandili’nin hayırlara vesile olmasını diledi.

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası(Sağlık Sen)Antalya Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, rahmet, mağfiret ve arınma gecesi olan Berat Kandili’nin hayırlara vesile olmasını diledi. Kuluöztürk, “30 Nisan Pazartesiyi salıya bağlayan gece idrak edilecek olan Berat Kandili, tövbe edip yanlıştan dönmek, günahların kalplerde meydana getirdiği kirlilik ve tahribattan kurtularak af ve rahmete ulaşmanın en güzel fırsatlarından biridir. Berat gecesi kendine çeki düzen verip doğruya, güzele, iyiye yöneliş için açılmış bir kapıdır. Berat gecesinin feyz ve bereketinden hepimizin istifade etmesini, hepimize mübarek Ramazan ayına arınmış gönüllerle, günah yüklerimizden berat etmiş olarak girmeyi nasip etmesini rabbimizden niyaz ederim. Başta Sağlık ve Sosyal Hizmet çalışanlarının olmak üzere tüm vatandaşlarımızın ve İslam aleminin Berat Kandili’ni kutlarken şehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum” ” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co