Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sağlık Sen Antalya Şube Başkanı Kuluöztürk’ten kandil mesajı

SAĞLIK SEN ANTALYA ŞUBE BAŞKANI SİNAN KULUÖZTÜRK, RAMAZAN AYININ MÜJDECİSİ BERAT KANDİLİ’NİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLEDİ.

Sağlık Sen Antalya Şube Başkanı Kuluöztürk’ten kandil mesajı
29 Nisan 2018 - 12:50

Sağlık Sen Antalya Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandili’nin hayırlara vesile olmasını diledi.

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası(Sağlık Sen)Antalya Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, rahmet, mağfiret ve arınma gecesi olan Berat Kandili’nin hayırlara vesile olmasını diledi. Kuluöztürk, “30 Nisan Pazartesiyi salıya bağlayan gece idrak edilecek olan Berat Kandili, tövbe edip yanlıştan dönmek, günahların kalplerde meydana getirdiği kirlilik ve tahribattan kurtularak af ve rahmete ulaşmanın en güzel fırsatlarından biridir. Berat gecesi kendine çeki düzen verip doğruya, güzele, iyiye yöneliş için açılmış bir kapıdır. Berat gecesinin feyz ve bereketinden hepimizin istifade etmesini, hepimize mübarek Ramazan ayına arınmış gönüllerle, günah yüklerimizden berat etmiş olarak girmeyi nasip etmesini rabbimizden niyaz ederim. Başta Sağlık ve Sosyal Hizmet çalışanlarının olmak üzere tüm vatandaşlarımızın ve İslam aleminin Berat Kandili’ni kutlarken şehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum” ” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yerden Isıtma Sistemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Midi Fırın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kız Çocuk Giyimi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kırlangıç Bayrak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kayseri İcra Avukatı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Tayt Modelleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al