Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

sıfır bir blutv ye nasıl üye olunur

sıfır bir blutv ye nasıl üye olunur
05 Ekim 2017 - 15:29
banner

İnternetin sevilen ve kısa sürede fenomen diziler arasında yerini alan sıfır bir BluTv de yayınlanacak.BluTv internet üzerinden yayın yapan ve dizileri barındıran aylık olarak ücretli aboneliği bulunan bir platform olarak hizmet vermektedir.

Sıfır bir dizisini izlemek için artık izleyiciler ücretli olarak BluTv ye abone olarak diziyi izleyebilecekler.Sıfır Bir ekibi aldıkları bu kararla bir çok takipçisinin tepkisini almış olsada yine destek aldığı takipçileride bulunmaktadır.

Sıfır Bir dizisi Adana’nın Hürriyet mahallesinde ki yaşamı konu alarak büyük bir izleyici kitlesine ulaştı.Her kesimden takipçisi bulunan sıfır bir dizisini izlemek için öncelikle BluTv ye giriş yapmalı ve üyelik açmalısınız.Açtığınız üyelik ile aylık 12.90 gibi bir ücret ödeyerek ki dilerseniz kredi kartı ile ve dilersenizde mobil ödeme ile abonelik ücretini ödeyerek BluTv üyeliğinizi aktif edebilirsiniz.

Almış olduğunuz üyelik ile BluTv de sadece Sıfır Bir dizisini değil BluTv de bulunan diğer dizileride izleyebilirsiniz.

Sıfır bir dizisi BluTv ye geçtiği için takipçilerinden aldığı tepkilerden dolayı eski izlenmesini alırmı almazmı zaman gösterecek.

Sıfır bir Blu Tv üyeliği için ayrıntılı video.

 

 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -