Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’daki öğrencilere NASA’dan canlı yayında eğitim

Antalya’da özel bir okulda düzenlenen ‘Astrobiyoloji‘ konulu konferansa katılan öğrencilere, Biyolojinin geçmişini NASA’ya taşıyan Türk Bilim İnsanı Astrobiyolog Dr. Betül Kacar e-konferans sistemiyle konferans verdi.

Antalya’daki öğrencilere NASA’dan canlı yayında eğitim
05 Ekim 2017 - 14:59

Antalya’da özel bir okulda düzenlenen ‘Astrobiyoloji‘ konulu konferansa katılan öğrencilere, Biyolojinin geçmişini NASA’ya taşıyan Türk Bilim İnsanı Astrobiyolog Dr. Betül Kacar e-konferans sistemiyle anlattı.

Özel Liderler İlkokulu ve Ortaokulu, öğrencilerine e-konferans sistemi yoluyla “Astrobiyoloji” konulu konferans verildi. İnternet üzerinden canlı olarak düzenlenen konferansa konuşmacı olarak, Biyolojinin geçmişini NASA’ya taşıyan Türk Bilim İnsanı Astrobiyolog Dr. Betül Kacar katıldı.

Konferansla ilgili bilgiler veren Kurucu Müdürü Sibel Yıldırım, “Yapılan bu çalışmayla öğrencilerimize bilim sevgisi kazandırmak, bilime olan ilgilerini artırarak farkındalık kazandırıp eğitimlerine katkıda bulunabilmeyi hedefledik. Günümüzde yaygın olan interneti ve akıllı tahtaları birleştirerek eğitimde ve aktif olarak bilim alanında nasıl değerlendirilebileceklerinin güzel bir örneğini sunduk. 3 Ekim 2017 tarihindeki bu çalışmayla Türkiye saatiyle 13.00, Amerika saatiyle 06.30’ da aynı anda birden fazla okul sisteme bağlı kaldı. Böyle bir çalışmanın içinde olmaktan büyük gurur ve mutluluk yaşadık” dedi.

Konferansta, tanıtım videolarınnın yanı sıra “Astrobiyoloji” ile ilgili sunum gerçekleştirildi. Devamında ise bütün okullar sırayla sesli ve yazılı olarak sorular sordular.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bayan Deri Ceket Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Abiye Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tunik Gömlek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Triko Kazak Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tektaş Pırlanta Yüzük
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Setüstü Ocak Seçenekleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın İç Giyim
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Far Paleti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cartier Panthere

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al