Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Süet Ayakkabı Boyası Çeşitleri ve Fiyatları | www.deriboyalari.com

Süet Ayakkabı Boyası Çeşitleri ve Fiyatları | www.deriboyalari.com
21 Haziran 2018 - 20:49

Süet Ayakkabı Boyası

Süet ayakkabıların bakımının bir parçası olan süet boyaları çeşitli renk seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. Süet ayakkabı boyası süet ayakkabıların bakımının yapılması ve ilk günkü ışıltısını koruması için kullanılan bir üründür. Bu ürün sayesinde yıpranmalar en an alt seviyeye indirilerek ayakkabı kullanım ömrünü uzatılmış olursunuz. Süet ayakkabılar diğer ayakkabı türlerine göre daha çok bakım isteyen ve dikkatli kullanılması gereken bir ayakkabı çeşididir.

Bu ayakkabıyı dikkatli kullanarak ve düzenli olarak bakımını yaptığınız taktirde çok daha uzun süre kullanabilirsiniz. Ama eğer bakımlarını eksik yaparsanız ve düzenli bir şekilde yapmazsanız süet ayakkabılarınızın ömrü az olacak ve çok sevdiğiniz oldukça pahalı fiyata aldığınız ayakkabıya çok kısa sürede veda etmek zorunda kalacaksınız.

Lacivert Süet Ayakkabı Boyası

Lacivert süet ayakkabı boyası özellikleri lacivert renkteki süet ayakkabıların bakımlarının bir parçası olma özelliğini taşır. Lacivert süet ayakkabılar renk açısından sıkıntılıdır. Bu sıkıntıların en büyüğü siyah renk ile karıştırılmasıdır. Lacivert ayakkabı üzerine siyah boya vurulduğunda ortaya olumsuz sonuçlar ortaya çıkar. Bu sonuçlar ile karşılaşmamak için boya seçimini ve renk kodunu dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Aksi taktirde bakım yapmak yerine ayakkabılarınızı tamamen yıpratıp kullanılmayacak hale getirebilirsiniz.

Kaliteli ürünler tercih ederek bakım işlemlerini yapmanızda fayda vardır. Kaliteli ürünler ile yapılan bakım işlerinde her zaman daha iyi sonuçlar alarak ayakkabınızın kalitesini ve yeniliğini koruyabilirsiniz.

Lacivert Süet Ayakkabı Boyası Nasıl Uygulanır?

Süet ayakkabıların bakımı özen ve dikkat gerektiren bir işlemdir. Bu işlemler yapılırken kaliteli ürünler tercih edilirken uygulama işlemlerinde de oldukça dikkat edilmesi gerekir. Boya işlemlerinde ayakkabı rengine birebir uyumlu boyayı seçtikten sonra yumuşak uygulama fırçası ile yavaş ve süete zarar vermeden uygulama yapılması gerekir. Uygulama yapılacak fırça ya da süngerin muhakkak yumuşak ve süetin yapısına zarar vermeyecek yapıda olması gerekir. Eğer boya uygulama işlemlerinde malzeme seçimini yanlış yaparsanız ve yanlış uygulamada bulunursanız süete zarar verirsiniz. Bu işlemde yanlış bakım sonucu ayakkabıların yıpranmasına ve zarar görmesine neden olursunuz.

Lacivert Süet Ayakkabı Boyası Fiyatları

Bu boyaların fiyatı gramaj olarak değişir. Şişe içerisinde en az 10 gram boya bulunur. En fazla boya gramajı ise 1 kiloluk şişelerde bulunan boyalardır. Gramajlar büyüdükçe fiyat avantajı daha büyük olur. Her zaman büyük liselerdeki boyalar daha avantajlı fiyatlara sahiptir. Daha büyük şişelerdeki boyaları tercih ettiğinizde her bakım seansında ayrı bir boya masrafına girmeden daha çok bakım seansını yapabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat