Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Suriyeli çocukların süs havuzunda tehlikeli eğlencesi

ANTALYA’NIN MURATPAŞA İLÇESİNDE SÜS HAVUZUNDA SERİNLEMEYE ÇALIŞAN SURİYELİ 3 ÇOCUĞUN HAVUDAKİ TEHLİKELİ EĞLENCESİ VE ARDINDAN ÜST GEÇİTE ÇIKIP AŞAĞIDAKİ ARAÇLARA TAŞ ATMALARI TEPKİLERE SEBEP OLDU. ÇOCUKLARINHEM KENDİ CANLARINI HEM DE SÜRÜCÜLERİN CANLARINI TEHLİKEYE ATAN O ANLAR AVUKAT ZEYNEP ZEKİYE ALTIPARMAK TARAFINDAN ÇEKİLEREK SOSYAL MEDYADA YAYINLANDI.

Suriyeli çocukların süs havuzunda tehlikeli eğlencesi
05 Ağustos 2017 - 16:40
banner

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde süs havuzunda serinlemeye çalışan Suriyeli 3 çocuğun havuzdaki tehlikeli eğlencesi ve ardından üst geçide çıkıp aşağıdaki araçlara taş attığı görüntüler sosyal medyayı salladı.

Muratpaşa ilçesi Etiler Mahallesi Mevlana Kavşağı’nda süs havuzunda serinlemeye çalışan kağıt toplayıcısı Suriyeli 3 çocuğun tehlikeli eğlencesi, avukat Zeynep Zekiye Altıparmak tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Bayan avukatın bir müvekkilinin yayındayken tesadüfen fark ettiği ve cep telefonuyla kaydettiği görüntülerde atık kağıt topladıkları anlaşılan 3 çocuk, akan trafiğe rağmen araçların arasında koşarak kavşaktaki süs havuzuna tehlikeli şekilde atlayıp, ellerine aldıkları taşları alt geçitten aşağıya atıyorlar. Süs havuzunda da akrobasi hareketleri yapan çocuklar, araçların arasından hiçbir şey olmamış gibi koşarak süs havuzuna balıklama atlıyorlar.

Görüntüleri kaydeden avukat Zeynep Zekiye Altıparmak, sosyal medya hesabından çocukların tehlikeli oyunlarına dikkat çekti. Havuzda bir elektrik kaçağı olması halinde hayati tehlikenin kaçınılmaz olduğunu ifade eden avukat Altıparmak, “Çocukların havuz kenarından aldıkları taşları alt geçitten geçen araçlara atması maddi hasar haricinde feci kazaların olmasına neden olabilir. Bu çocuklar için acil önlem alınması gerekiyor” dedi.

Yetkilileri tedbir almaya çağıran avukat Altıparmak, aksi takdirde acı sonuçlar ortaya çıkabileceğini kaydetti. Altıparmak, sosyal medya hesabından şöyle seslendi:

Mevlana Kavşağı’ndaki süs havuzunu mesken tutmuş 3 çocuk (3’üncüsü kadraj dışı), gün boyu havuzda akrobasi yapıyorlar. Havuzda bir elektrik kaçağı olması halinde hayati tehlikeleri kaçınılmaz. Bununla birlikte bu çocuklar potansiyel tehlike. Videonun devamında göreceğiniz gibi havuz kenarlarından aldıkları taşları alt geçitten geçen araçlara atıyorlar. Maddi hasar haricinde feci kazaların olması, yaralanma, hatta ölüme sebebiyet vermeleri içten bile değil. Çocuk oldukları (muhtemelen 12 yaşında altındalar) için cezai ehliyetleri de olmayacağından yaptıklarının ceremesini de çekmeyeceklerdir. Bu çocuklar için acil önlem alınması gerekmekte. Buradan yetkililere sesleniyorum. Lütfen can ve mal güvenliğimizi koruyalım. Bu çocukların başına bir şey gelmesi halinde yarın TV’ler önce belediyeleri suçlayacaklardır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co