Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

’Tecavüzcü Coşkun’ lakaplı Coşkun Göğen ameliyattan çıktı

ANTALYASPOR TRİBÜNLERİNİ YILLARDIR BİRLİKTE COŞTURDUĞU RECEP GÜLER İLE 1966 GRUPTAN BAHRİ YEŞİLYURT DA AMELİYAT ÖNCESİ COŞKUN GÖĞEN’İ ZİYARET ETTİ. GÖĞEN’İN AMELİYATA GİRMEDEN ÖNCE DE NEŞELİ OLDUĞU GÖZLERDEN KAÇMADI.

’Tecavüzcü Coşkun’ lakaplı Coşkun Göğen ameliyattan çıktı
06 Eylül 2017 - 17:11

‘Tecavüzcü Coşkun’ olarak tanınan 72 yaşındaki ünlü sinema sanatçısı Coşkun Göğen, kalp damar tıkanıklığı nedeniyle uygulanan anjiyonun ardından bugün ise aort anevrizması (genişlemesi) nedeniyle ameliyat edildi. Göğen, 6 saat süren ve başarılı geçen ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesine alındı.

Antalya’da özel bir hastaneye check-up için giden sinema sanatçısı Coşkun Göğen’in kalp damarlarının tıkalı olduğu tespit edildi. Anjiyo olan Göğen’e, yapılan tetkiklerin ardından aort anevrizması teşhisi konuldu. Ameliyat olması gerektiği söylenmesi üzerine uyarıyı dikkate alan Göğen, bugün sabah saatlerinde ameliyata alındı.

Saat 08.00’da ameliyata giren emektar sanatçı 6 saatlik bir operasyon geçirdikten sonra yoğun bakım servisine alındı. 2 gün boyunca gözetim altında tutulacak olan Göğen’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Öte yandan Antalyaspor’un amigoluğunu da yapan Coşkun Göğen, ameliyata girmeden önce dostları tarafından da yalnız bırakılmadı. Antalyaspor tribünlerini yıllardır birlikte coşturduğu Recep Güler ile 1966 gruptan Bahri Yeşilyurt da ameliyat öncesi Coşkun Göğen’i ziyaret etti. Göğen’in ameliyata girmeden önce de neşeli olduğu gözlerden kaçmadı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr