Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Teneffüs Park’ta karne şenliği

MURATPAŞA BELEDİYESİ TENEFFÜS PARK, SÖMESTR TATİLİNDE PAZARTESİ HARİÇ HER GÜN BİRBİRİNDEN RENKLİ ETKİNLİKLER DÜZENLEYECEK.

Teneffüs Park’ta karne şenliği
17 Ocak 2018 - 12:06

Muratpaşa Belediyesi Teneffüs Park, sömestr tatilinde Pazartesi hariç her gün birbirinden renkli etkinlikler düzenleyecek.

Muratpaşa Belediyesi’nin iştiraki şirket Falez AŞ ile birlikte hayata geçirdiği Antalya’nın çocuk dünyası Teneffüs Park, ‘karne tatilini’ eğlenceli ve renkli etkinlikle kutlamaya hazırlanıyor.

Teneffüs Park’ta karne şenliği, Cumartesi saat 10.00’da kapıların açılmasıyla başlayacak ve 18.00’e kadar devam edecek. Karne tatili boyunca Pazartesi hariç her gün gerçekleştirilecek etkinliklerde çocuklar, mandallardan kızak yapacak, interaktif drama atölyesinde ‘Kurtarma Köpeği Berdand’, ‘Nilsen ve Uçan Kaz’, ‘Mutlu Prens’, ‘Kibritçi Kız’ gibi masalları canlandıracaklar. Oyuncak, resim ve kukla atölyelerinde bambaşka bir dünyayı keşfedecek çocuklar, parkur oyunları ve mini diskoda eğlenceli zaman geçirecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -