Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Toros kadınlarına tam not

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN, TOROS KADINLARI EMEK PAZARI’NDA CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) KADIN KOLLARI GENEL BAŞKANI FATMA KÖSE VE BERABERİNDEKİ HEYETİ AĞIRLADI.

Toros kadınlarına tam not
08 Ekim 2018 - 15:32

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Toros Kadınları Emek Pazarı’nda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve beraberindeki heyeti ağırladı.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Manavgat’a gelerek bir dizi ziyarette bulundu. Köse’yi Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Antalya ve Manavgat Kadın Kolları ile CHP Manavgat ilçe örgütü karşıladı. Fatma Köse ve beraberindekiler, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in kadınlara yönelik en büyük projelerinden biri olan Toros Kadınları Emek Pazarı’nı ziyaret etti. El emeği göz nuru tezgahları tek tek dolaşan ve kadınlarla sohbet eden Köse, diğer yandan da Başkan Sözen’den emek pazarı ile ilgili de bilgi aldı.

Tüm Türkiye’ye örnek olmalı

1 yılını dolduran Toros Kadınları Emek Pazarı’nı çok beğendiğini belirten CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, “Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in Toros Kadınları Emek Pazarı projesini gönülden tebrik ediyorum. Tüm stantları tek tek gezerek, kadınlarla sohbet etme imkanı bulduk. Manavgat Toros Kadınları Emek Pazarı, ülkede tek ve örnek gösterilmesi gereken bir pazar. Ülkemizin her yerinde böyle pazarlarımızın artmasını diliyorum. Bizleri en iyi şekilde karşılayan Başkan Sözen’e, Antalya ve Manavgat Kadın Kolları ile CHP Manavgat ilçe örgütümüze ve bu pazarda emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Başkan Sözen ise kendilerini Manavgat’ta ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, Fatma Köse ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat