Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

TÜRSAD üyesi Kuruluş yemeğinde biraraya geldi

Türkiye Otel Satın Alma Yöneticileri Derneği (TÜRSAD) kuruluş ve tanıtım yemeğine çok sayıda sektör yöneticisi katıldı.

TÜRSAD üyesi Kuruluş yemeğinde biraraya geldi
08 Ocak 2018 - 10:40
banner

Türkiye Otel Satın Alma Yöneticileri Derneği (TÜRSAD) kuruluş ve tanıtım yemeğine çok sayıda sektör yöneticisi katıldı.

TÜRSAD kuruluş ve tanıtım yemeği Kundu bölgesinde bir otelde gerçekleştirildi. Yaklaşık 125 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen organizasyonda ilk konuşmayı TÜRSAD Başkanı Bülent Bilgiç yaptı. Konuşmasında 19 yıllık bir sektör birikimine sahip olduğunu belirten Bilgiç, TÜRSAD’ın paylaşımcı, gelişmeye açık ve tüm üyelerinin katkıları ile hızla büyüyen bir dernek olma yolunda büyük bir adım attığını belirtti. Sektör çalışanları olarak üyelerinin karşılaşacağı başta işsizlik olmak üzere tüm problemlere çözüm getireceklerini ve kişisel gelişmelere yönelik özel eğitim programları çağdaş ve demokratik bir anlayışla uygulayacaklarını ifade eden Bilgiç, tüm katılan misafirlere ilgi ve destekleri için teşekkür etti.

Katılan konukların başarı dilekleri ile son bulan yemekte TÜRSAD yönetimi ve Self tarafından hazırlanan geceye özel hediyeler konuklara dağıtıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co