Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tütüncü “Alnımız açık, başımız dik”

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, AK PARTİ KEPEZ İLÇE ÖRGÜTÜ’NÜN YENİ MAHALLE TEŞKİLAT BAŞKANLARI VE YÖNETİMLERİNİ AĞIRLADI.

Tütüncü “Alnımız açık, başımız dik”
20 Şubat 2018 - 11:30

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Örgütü’nün yeni mahalle teşkilat başkanları ve yönetimlerini ağırladı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Örgütü’nün Altınova Sinan, Orta, Menderes, Düden ile Baraj, Beşkonaklılar, Düdenbaşı, Güneş ve Göksu Mahalle teşkilat başkanları ve yönetimleri Belediye meclis salonunda ağırladı. Buluşmada AK Parti Kepez İlçe Başkanı İbrahim Ethem Taş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ferah Nur Ünal ile belediye bürokratları da hazır bulundu. Yaklaşık 3 saat süren toplantıda Başkan Hakan Tütüncü, 9 mahalle teşkilat başkanının bölgelerindeki belediye ve diğer yatırımcı kamu kurumlarının hizmetleriyle ilgili sorularını dinledi ve cevaplandırdı. Mahallelerde yaptıkları çalışmaları anlatan Tütüncü, “Mahallelerin talepleri asla bitmez. Yeni ihtiyaçlar her gün çıkar ama yaptığımız inanılmaz büyük çalışmalar ve hizmetler var” dedi.

Haramilerin midesinden Dokuma’yı aldık

AK Parti’den önceki dönemlerde belediye başkanlarının halkın içerisine girmekten çekindiğini aktaran Tütüncü, “Eskiden belediye başkanları, kolay kolay halkın içerisine giremezdi. Neden? Çünkü verilen sözler yerine getirilmediği için sıkıntılar meydana geliyordu. Allah’a binlerce şükür olsun, şuraya gidersek başımıza yumurta atarlar, kafamızı taşa tutarlar dediğimiz tek bir yer yok. Bizim her yerde alnımız açık, başımız diktir. Yapılmaz denen birçok işleri yaptık. 2B’yi çözdük. 40 binden fazla tapu dağıttık. 80 bin gecekonduyu, oturanlarının rızasıyla yıktık. Bin 200 kilometre yeni yol açtık. Bin 800 kilometre yakın asfalt yaptık. 3,5 milyon metrekare yeni yeşil alan ürettik. Yapmadığımız iş yok. Haramilerin açtık ağızlarını, attık elimizi midelerinden aldık, çıkardık Dokuma’yı. Tapusunu da aldık. O dönem il Başkanımız, Allah rahmet etsin, Hamza Taş, dönemin belediye başkanından Dokuma’nın üst kullanım hakkının verilmesiyle ilgili protokolü istemiş ama kendisine verilmemişti. Biz, Dokuma arazisinin sorununu canlı yayında çözdük. Şimdi halkın kullanımına açtığımız Dokuma’yı her hafta sonu 30 bin, 40 bin kişi ziyaret ediyor.”

“Teşkilat, Kepez’i alnı açık, yüzü pak şekilde geziyor”

Başkan Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez Teşkilatı’nın, belediye bakımından alnı açık, yüzü pak bir şekilde ilçenin sokaklarında gezdiğine işaret ederek, “Kimsede de bize diyemez ki, şu sözü verdiniz, bizi yanılttınız, kandırdınız. Biz büyük bir mutlulukla kol kola girmiş ve hedefe doğru yürüyoruz. Utanacağımız en ufak bir şey yok” dedi.

Kepez’de birlikte yönetim anlayışı var

Mahalle teşkilat yönetimleriyle verimli bir toplantı yaptıklarını belirten Tütüncü, “9 mahalleden 87 hemşehrimizi meclis salonumuzda konuk ettik. Altınova Sinan, Orta, Menderes, Düden ile Baraj, Beşkonaklılar, Düdenbaşı, Güneş ve Göksu Mahalle teşkilat başkanlarımızı ve yönetimlerini konuk ettik. Bu toplantıyı, problemleri konuşalım, daha iyi iletişim halinde olalım diye yaptık. Birlikte, beraberce yönetim adına yaptığımız bu çalışmanın çok önemli olduğunu ifade etmek istiyorum.”

Taş, “Kepez’de yüzümüz kızartacak bir söylemle karşılaşmadık”

AK Parti Kepez İlçe Başkanı İbrahim Ethem Taş da “66 Mahallemizde toplantı yaptık. Belediyenin hizmetleriyle alakalı yüzümüzü kızartacak, şu şöyle yanlış yaptınız, şöyle bir hata var, çok büyük yanlışlık var gibi elhamdülillah bir söylemle karşılaşmadık. İnsanlar hizmetin, daha güzelini istiyor. Bu da neden? Hemşehrilerimiz hizmeti gördükçe diyor ki; Ak Parti, belediyemiz çok güzel hizmetler yapıyor biz daha iyisini istiyoruz. Milletvekillerimizle, belediye başkanımızla, teşkilatımızla AK Parti olarak hizmetin daha iyisini yapacağız” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -