Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tütüncü gönülleri kazanıyor

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, KENDİSİNİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN ÇAY İÇMEYE DAVET EDEN HEMŞEHRİLERİNİN EVLERİNE KONUK OLMAYA DEVAM EDİYOR. GÜNDE 2 İLA 3 EV ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİREN TÜTÜNCÜ, ÇAY DAVETLERİNİN ARTMASI ÜZERİNE HER AKŞAM 8 İLA 9 EVE KONUK OLUYOR.

Tütüncü gönülleri kazanıyor
30 Eylül 2018 - 9:52

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kendisini sosyal medya hesaplarından çay içmeye davet eden hemşehrilerinin evlerine konuk olmaya devam ediyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, davetlerin artması üzerine, ziyaret sayısını da arttırdı. Çaya davet eden vatandaşların evine konuk olmaya özen gösteren Tütüncü, davetlerin artması üzerine her akşam 8 yada 9 eve konuk oluyor. Çocukların dahi ‘Bize Çaya Bekliyoruz’ mesajlarına kulak veren Başkan Tütüncü, özellikle çocuk ve yaşlıların sosyal medya üzerinden yaptıkları davete ‘Bekleyin geliyorum’ diyerek, anında cevap veriyor.

“Gönüllerine konuk oluyoruz”

Kepezliler, çay davetleri ile evlerine konuk olan Başkan Tütüncü’ye, belediye hizmetleri ile ilgili her türlü istek ve dilekleri iletme fırsatı buluyorlar. Sosyal medya aracılığı ile başlayan çay davetleri ile bir çok hemşehrisiyle bir araya gelme imkanı bulduklarını dile getiren Başkan Tütüncü, “Çay davetleri her geçen gün giderek artıyor. Hiçbir hemşehrimizin davetini geri çevirmemeye çalışıyoruz. Çay davetlerinin artması üzerine her akşam 8 ila 9 hemşehrimizin evlerine, gönüllerine konuk oluyoruz.” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -