Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Tütüncü gönülleri kazanıyor

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, KENDİSİNİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN ÇAY İÇMEYE DAVET EDEN HEMŞEHRİLERİNİN EVLERİNE KONUK OLMAYA DEVAM EDİYOR. GÜNDE 2 İLA 3 EV ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİREN TÜTÜNCÜ, ÇAY DAVETLERİNİN ARTMASI ÜZERİNE HER AKŞAM 8 İLA 9 EVE KONUK OLUYOR.

Tütüncü gönülleri kazanıyor
30 Eylül 2018 - 9:52
banner

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kendisini sosyal medya hesaplarından çay içmeye davet eden hemşehrilerinin evlerine konuk olmaya devam ediyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, davetlerin artması üzerine, ziyaret sayısını da arttırdı. Çaya davet eden vatandaşların evine konuk olmaya özen gösteren Tütüncü, davetlerin artması üzerine her akşam 8 yada 9 eve konuk oluyor. Çocukların dahi ‘Bize Çaya Bekliyoruz’ mesajlarına kulak veren Başkan Tütüncü, özellikle çocuk ve yaşlıların sosyal medya üzerinden yaptıkları davete ‘Bekleyin geliyorum’ diyerek, anında cevap veriyor.

“Gönüllerine konuk oluyoruz”

Kepezliler, çay davetleri ile evlerine konuk olan Başkan Tütüncü’ye, belediye hizmetleri ile ilgili her türlü istek ve dilekleri iletme fırsatı buluyorlar. Sosyal medya aracılığı ile başlayan çay davetleri ile bir çok hemşehrisiyle bir araya gelme imkanı bulduklarını dile getiren Başkan Tütüncü, “Çay davetleri her geçen gün giderek artıyor. Hiçbir hemşehrimizin davetini geri çevirmemeye çalışıyoruz. Çay davetlerinin artması üzerine her akşam 8 ila 9 hemşehrimizin evlerine, gönüllerine konuk oluyoruz.” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim