Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Tütüncü’den çocuklara 23 Nisan sürprizi

Tütüncü’den çocuklara 23 Nisan sürprizi
23 Nisan 2020 - 10:13
banner

Kepez Belediyesi, korona virüs salgını nedeniyle okullarda ve tören alanlarında kutlanamayacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için ‘gezici eğlence’ düzenliyor. Başkan Tütüncü, “Çocuklarımıza hoş bir sürpriz hazırladık. 23 Nisan’da biz caddelerde olacağız, çocuklarımız balkonlarda.” açıklamasını yaptı.

 Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, korona virüs salgının yayılmasının önlenmesi için  yoğun bir şekilde çalışırken, çok sevdiği çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da unutmadı. Başkan Hakan Tütüncü, korona virüs salgını nedeniyle okullarda ve tören alanlarında kutlanamayacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu, gezici eğlence ile  Kepezli çocuklara yaşatacak. 

Çocuklar bayramlarını balkonlarda kutlayacak 

Başkan Tütüncü, sosyal medya hesaplarından, 23 Nisan Perşembe günü kutlanacak olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocuklara hoş bir sürpriz hazırladıklarını duyurdu.  Tütüncü, paylaşımında, “Sevgili çocuklarım; biliyorum, evdesiniz ve çok sıkıldınız. Bu günler de geçecek. Yine doyasıya sarılacağız birbirimize ama şimdilik balkonlardan uzanacağız size. Hoş bir sürpriz hazırladık hepinize. 23 Nisan’da biz caddelerde olacağız, siz de balkonlarda.” ifadelerini kullandı. Tütüncü, bu paylaşımıyla korona virüs salgınının Kepezli çocukların 23 Nisan coşkusuna engel olamayacağının altını çizmiş oldu. Belediyenin hazırladığı gezici eğlence tırı ile Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. yılı Kepez’de coşkuyla kutlanacak.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -fenomega - Leke kremi -instagram aylık oto beğeni - en yakın lastikçi - pubg mobile uc satın almetin2 pvp serverlerlohusa gecelik

lohusa gecelik