Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Valiler, Emniyet Müdürü Uzunkaya’nın veda yemeğinde buluştu

43 YILLIK MESLEK HAYATININ SON 1,5 YILINI ANTALYA İL EMNİYET MÜDÜRÜ OLARAK GEÇİREN CELAL UZUNKAYA İÇİN DÜZENLENEN VEDA YEMEĞİ ANTALYA VE ÇEVRE İLLERİN MÜLKİ ERKANINI BİR ARAYA GETİRDİ.

Valiler, Emniyet Müdürü Uzunkaya’nın veda yemeğinde buluştu
02 Nisan 2018 - 11:50

43 yıllık meslek hayatının son 1,5 yılını Antalya İl Emniyet Müdürü olarak geçiren Celal Uzunkaya için düzenlenen veda yemeği Antalya ve çevre illerin mülki erkanını bir araya getirdi.

Antalya Karadenizliler Derneği tarafından organize edilen ve Antalya Karadeniz Sofrası’nda düzenlenen yemeğe, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Isparta Valisi Şehmus Günaydın, Antalya AK Parti Milletvekili Mustafa Köse, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy’un yanı sıra İşkur Genel Müdürü Cafer Uzunkaya İşkur daire Başkanı Fahrettin Kaya, AESOB Başkanı Adlıhan Dere’nin yanı sıra dernek başkanları ve yöneticileri ile Karadenizli iş adamları katıldı.

Yemekte konuşan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Celal Uzunkaya’nın Antalya’ya görev süresi boyunca önemli hizmetlerinin olduğunu belirterek “Bundan sonra da hizmetlerinin devam edeceğini arzu ediyoruz” dedi. Böylesi önemli bir buluşmanın merkezindeki isim olan Celal Uzunkaya da düzenlenen bu yemek için, katılan tüm konuklara teşekkür etti. Duygu dolu anlarında yaşandığı veda yemeğinde Celal Uzunkaya, “Dernek Başkanı Halis Ekşi, yemeği organize eden dernek başkan yardımcısı başta Mustafa Çilingiroğlu olmak üzere tüm dernek yöneticilerine, Karadeniz sofrası sahibi Yılmaz Sofuoğlu’na ve katılan herkese gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al